دستگیری ۸۸ قاچاقچی در عملیات مرصاد ۲۱/کشف یک تن مواد مخدر

اصفهان - فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:ر طول ۱۰ روز برگزاری عملیات مرصاد ۲۱ در نهایت ۶ میلیارد تومان کالای قاچاق و بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد و ۸۸ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی معصوم بیگی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم رونمایی از کشفیات پلیس استان اصفهان با بیان اینکه تامین و حفظ امنیت از مهم‌ترین وظایف نیروهای انتظامی در هر استان است، اظهار داشت: در طی عملیات مرصاد ۲۱ که در ادامه علملیات‌های قبلی پلیس اصفهان انجام شد ۶۰ تیم عملیاتی وارد عمل شدند.

وی افزود: در طول ۱۰ روز برگزاری این عملیات تمرکز ما بر کشفیات کالاهای قاچاق و مواد مخدر بود و در نهایت ۶ میلیارد تومان کالای قاچاق و بیش از یک تن مواد مخدر کشف و ۸۸ قاچاقچی دستگیر  شدند.

ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در سال جاری  ۹۴ میلیارد تومان بوده است

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در سال جاری تاکنون ۹۴ میلیارد تومان بوده است، ابراز داشت:  کشفیات پرونده‌های قاچاق بیش از ۵۰۰ میلیون تومان رشد ۲۳ درصدی داشته است.

وی ادامه داد: در همین ارتباط با ۹۷ باند کالای قاچاق برخورد کردیم، ۶۵۰ خودرو توقیف و حدود سه هزار نفر هم در این ارتباط دستگیر شده‌اند.

کشف ۲۶ تن مواد مخدر در  اصفهان در سال جاری

سردار معصوم بیگی با اشاره به کشفیات مواد مخدر سال جاری نیز ابراز داشت: در این ارتباط  ۲۶ تن مواد مخدر کشف کردیم و با  ۱۰۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر برخورد شده است.

وی با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است، بیان داشت: یک هزار و ۷۰۰ طرح مبارزاتی در همین راستا در کانون‌های پرخطر اجرا شده است.

مواد مخدر به عنوان یک ابر آسیب مطرح است

فرمانده انتظامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه مواد مخدر به عنوان یک ابر آسیب مطرح است، تاکید کرد: بر همین اساس نیروی انتظامی برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر دارد و باید مبارزه با این بلای خانمان سوز به اولویت نخست دیگر نهادها نیز تبدیل شود و با در این راستا همیاری کاملا داشته باشند.

کد خبر 4488967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =