خواب آشفته دشمن برای انقلاب تعبیر نمی شود

بیرجند-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن در طول چهل سال گذشته هر روز به دنبال براندازی نظام بوده است، گفت: خواب آشفته ای که دنبال تعبیرش بودند، هرگز تعبیر نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در نشست کارگروه های تخصصی و اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی استان اظهار داشت: باید در این فرصت ایجاد شده به صورت مستند و مستدل واقعیت های انقلاب را بیان کرده و بگویم کجا بوده ایم و اکنون کجا هستیم.

وی با تأکید بر اینکه حکومت بر انسان ها افتخار نیست بلکه تاریخ پر است از استبداها، خونریزی ها و وحشی هایی که به اسم مردم حکومت می کردند، بیان کرد: اما در دین الهی حکومت مقدمه ای است برای خدمت رسانی به بشر در همه عرصه هایی که مردم برای رشد نیاز دارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، چند اثر دارد، عنوان داشت: ارائه این گزارشات در وهله نخست دولت را سرویس کرده و مسئولان را نسبت به کار خود آگاه می کند.

 عبادی با اشاره به اینکه تاثیر دیگر آن روی بیرون است، افزود: در طول چهل سال دشمن هر روز به دنبال سقوط این نظام هستند، مکر و حیله کردند و بازهم در تهاجم های بسیار قوی اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و روانی کار می کنند.

انقلاب اسلامی به پیروزی مستضعفین جهان خواهد رسید

وی با تأکید بر اینکه دشمنان می خواهند از این گل آلود کردم ماهی بگیرند، بیان کرد: بنابراین یک تاثیر گزارش ها روی تبلیغات دشمن، ایران هراسی و خواب آشفته ای است که هر روز به دنبال تعبیرش بودند و هرگز تعبیر نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: این نوبت انقلاب اسلامی به پیروزی مستضعفین جهان خواهد رسید و خواب دشمن تعبیر نمی شود.

عبادی با بیان اینکه خاصیت سوم ارائه این گزارش ها روی مردم خودمان است، گفت: مردم تحت تاثیر بسیاری از تبلیغات فضای مجازی هستند، عناصر خودباخته روی مردم تاثیر می گذارند و بسیاری از مردم از بسیاری از واقعیت ها بی اطلاع هستند.

وی اضافه کرد: از بهترین همکاری ها با مردم گزارشاتی است که در قبال تهاجم دشمن ارائه می شود، ضمن اینکه همراه با گزارش باید جنبه میدانی و عملی نیز داشته باشد.

کد خبر 4489698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 11 =