مصرف گاز در زنجان روند صعوی دارد

زنجان-مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت:به علت برودت هوا و کاهش دما در استان میزان مصرف گاز طبیعی مشترکین در ۲۴ ساعت گذشته یک و نیم میلیون مترمکعب نسبت به‌روزهای گذشته افزایش داشته است.

موسی احمدلو در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: به علت برودت هوا و کاهش  دما در استان میزان مصرف گاز طبیعی مشترکین در ۲۴ ساعت گذشته یک و نیم میلیون مترمکعب نسبت به‌روزهای گذشته افزایش داشته است. 

وی اظهار کرد: طی روز گذشته مصرف گاز در استان زنجان به هشت میلیون مترمکعب رسید و در این میان باید شهروندان زنجانی در مصرف گاز مدیریت بکنند و دمای منازل خود رابین ۱۵ تا ۲۱ درجه تنظیم کنند تا منجر به‌صرفه جویی در مصرف این انرژی شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مشترکین توجه کنند شعله گاز مصرفی به رنگ آبی باشد بهترین شعله است که امکان صرفه‌جویی فراهم می‌شود.

احمدلو تأکید کرد: شرکت گاز استان زنجان ۳۲۶ هزار مشترک با ۳۹۰ هزارخانوار مصرف‌کننده دارد و در فصل زمستان و پاییز مشترکین خانگی و تجاری بیشترین مصرف رادارند در فصل تابستان مشترکان صنعتی بیشترین مصرف گاز را به خود اختصاص می‌دهند. 

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان یاد آور شد: با توجه به اینکه در فصل سرما قرار داریم و زنجان منطقه کوهستانی است شهروندان حتماً مدیریت مصرف را مد نظر قرار دهند تا مشکلی درزمینه تأمین گاز در استان رخ ندهد.

وی افزود: باصرفه جویی در مصرف گاز کاری کنیم که تمام هم‌وطنان از نعمت گاز بهره‌مند شوند. 

کد خبر 4492462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =