۹ دی امسال متفاوت‌تر از هر سال

بوشهر - مراسم بزرگداشت ۹ دی امسال متفاوت‌تر از گذشته است چون برای رسوا کردن خیال خام آنها چهلمین بهار انقلاب را در دو نوبت جشن می‌گیریم.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها - محمدرضا دهقان‌فرد*: با پیروزی انقلاب اسلامی کسانی که چشم دیدن یک حکومت اسلامی و دینی مردم سالار را نداشتند و از گسترش این انقلاب اسلامی در خاورمیانه، آسیا، اروپا و کل دنیا هراس و واهمه داشتند، برای سنگ اندازی، بحران سازی، دشمنی و فتنه انگیزی لحظه‌ای درنگ نکردند.

آنها آرام ننشسته و به هر کاری دست زدند تا شاید بتوانند این حکومت دینی با مشروعیت مردمی را زمین‌گیر کنند اما در مقابل همت، مردانگی، وحدت و یکپارچگی مردم نجیب ایران کم آورده و شکست خورده‌اند.

از حمله نظامی علیه انقلاب نوپای مردمی ایران تا تحمیل جنگی تمام عیار، ایجاد و حمایت از گروهک‌های تروریستی و نیز با قرارگرفتن در ردیف اول حامیان صدام و پس از آن شانتاژ منافقین کوردل برای حمله نظامی به کشورمان و بسیاری دیگر بحشی از سیاست های مذبوهانه آنها بر علیه مدم و نظام اسلامی ما بوده که ره‌آورد همه آنها چیزی جز شکست نبوده است.

البته آنها آرام ننشسته و در اتاق تاریک فکر خود به دنبال طراحی هایی وسیعی دیگر برای تسلط بر این کشور بودند که سرمایه گذاری روی افراد سست عنصر که در پاره ای از دوران انقلاب اسلامی گاهی مسئولیت هایی نیز داشته اند که نمونه عینی آن بنی صدر بوده است.

دشمنان قسم خورده نظام با حمایت آمریکای جنایت کار تمام هم و غم خود در طی چهل سال گذشته با شیوه هایی جدید و با طراحی هایی بزرگ را برای براندازی نظام به کار گرفتنند و با ایجاد فتنه‌ها، به دنبال احیای خود پس از هر فتنه ناکارآمد قبلی شدند.

ایجاد دو فتنه بزرگ در طی یک دهه در سال‌های ۷۸ و ۸۸ بخشی از پروژه سقوط نظام مردمی و انقلابی جمهوری اسلامی ایران بوده است که پس از شکست‌های پی‌درپی در جنگ‌های سخت پس از انقلاب با عنوان جنگ نرم طراحی و بر اساس شیوه‌های جدید به مرحله اجرا در آمد.

فتنه کوچک در سال ۷۸ با تکیه بر عده‌ای دانشجونما که متصل به خارج‌نشین‌های معاند نظام بودند در حالی توسط اپوزسیون و با همراهی و همکاری کاخ سفید و عوامل دست نشانده آنها در داخل کشور به مرحله اجرا درآمد که به دنبال این بودند که جامعه دانشگاهی و دانشجویان را مقابل نظام قرار دهند اما با بصیرت وحرکت انقلابی ملت ودانشجویان انقلابی فتنه آنها کور و نقشه آنها عقیم ماند.

پس از این شکست تاریخی و سیلی سختی که از مردم ایران دریافت کردند برای یک دهه آنها به دنبال اجرای یک کودتای مخملی در ایران برآمدند و در سال ١٣٨٨ آن فتنه را به شکل عملیاتی و میدانی و البته با یک طراحی دقیق تر با استفاده از تفکرات سروس که پیش از این انقلاب‌های رنگین را در سطح جهان مدیریت کرده بود به مرحله اجرا در آوردند.

بازی‌گردانان اصلی این معرکه از افرادی انتخاب شدند که خود در دایره نظام و انقلاب بودند و از اتفاق سال‌ها در مدیریت ارشد این نظام دستی بر آتش داشتند اما با کمال تاسف به راحتی در متن این بازی خطرناک قرار گرفته و با دلگرمی همان هایی که تا دیروز خودشان را انقلابی می دانستند خروج کردند تا پس از یک هزار و ۴۰۰ سال نونهروانیان در ذهن مردم مسلمان ایران تداعی شوند.

اگر در صدر اسلام فقط با قدرت شمشیر و زبان در مقابل حضرت علی(ع) قرار گرفتند اما در سال ۸۸ با حمایت اربابانشان از تمامی امکانات با پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات رسانه‌ای دیداری، شنیداری، نوشتاری و فضاهای مجازی بهره مند شدند تا در مقابل نظام و علی زمان قرار گیرند.

البته همه آن فتنه‌ها با حضور مردم در ۹ دی ماه منجر به شکست شد و هر سال در چنین روز مردم ایران با حضور گسترده در راهیمایی که یادآور آن روز بزرگ انقلاب است، حضوری حماسی می‌آفرینند.

امسال نیز در حالی به استقبال یکی از تاریخی ترین روزهای خاص خدا در تاریخچه انقلاب اسلامی ایران در ۹ دی ماه می رویم که چند روز بعد از آن، تمامی چشم‌های مسلح و غیر مسلح بشری، غرورآفرینی این ملت با شرف و غیرتمند را در حضوری مقتدرانه در چهلمین سالگرد پیروزی بزرگ انقلاب خواهند دید و تابلوهای ماندگار درقاب تصویر تا دورترین خانه های عالم خواهند فرستاد.

۹ دی سالگرد روزی است که در اذهان خارج نشینان معاند این نظام و متصلین به آنها در داخل رنگی جز ناامیدی و یاس وجود ندارد، همان روزی که امیدشان را ناامید و رشته هایشان را پنبه می‌کند و برنامه راهبردی که سال‌ها روی آن وقت گذاشته بودند تا با فتنه و دسیسه بتوانند عده‌ای اجیرشده را به کف خیابان بکشانند جز سیلی ازخروش خودجوش امت حزب الله و ملت انقلابی دست اوردی برای آنها ندارد.

۹ دی عصاره بصیرت عماریون وانقلابیون مخلصی است که خروش امواج سیلش گزینه توطئه تجزیه و لیبی سازی را پاک و محو می کند و همه گزینه های زیر وروی میز را باخود می برد تا دیگر کسی جرات نکند بگوید گزینه‌ای روی میز داریم.

امسال در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که از سال گذشته تا کنون دشمنانی که از تمامی اقدامات انجام شده علیه این نظام از جنگ گرفته تا ترور، فتنه ها و تحریم های گوناگون، ناامید شده و از اقتدار نظام و رهبر توانمندش و از بصیرت مردمان نکوسرشت و شهیدپرورش خسته و سردرگم شده اند این بار حرف‌های خرافه ای را برزبان جاری ساختند تا شاید بتوانند ازاین روش نرم و مرموز یاس در دل مردم ایجاد کنند که «زهی خیال باطل» که فکر می کردند امسال مردم چهلمین سال پیروزی حق برباطل رانخواهند دید.

امسال قطعا  ۹ دی باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهد شد تا نشان دهیم این ملت بیدار است، هوشیار است و بصیر.

امسال متفاوت‌تر از گذشته است چون برای رسوا کردن خیال خام آنها چهلمین بهار انقلاب را در دو نوبت جشن می‌گیریم و لنز دوربین‌های خبرنگاران داخلی و خارجی در دو نوبت مزین به حضور میلیونی مردم انقلابی خواهد شد.

امسال متفاوت تر از گذشته است چون در اوج تحریم‌های استکبار امت حزب الله این بار پاسخی کوبنده‌تر خواهد داد و این می‌طلبد که به پاس خون همه خوبانی که به ندای امام ورهبرشان لبیک گفتند و رفتند و خونشان حافظ این نظام وانقلاب هست حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم وآن چیزی نیست مگر لبیک حضور، بصیرت افزایی، روشنگری و حضور در مسیری که رهبرفرزانه انقلاب اسلامی  تبیین کرده‌اند.

* فعال اجتماعی و سیاسی

کد خبر 4495162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =