همزمان با پایان مرحله اول طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی تهران که در آن بیش از 40 هزار راننده مسافر بر ثبت نام کردند ، مرحله دوم این طرح از صبح سه شنبه اول اسفند آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرپرست اداره کل برنامه ریزی معاونت حمل و نقل و ترافیک  شهرداری تهران خبر افزود: خوشبختانه طرح ساماندهی مسافربرهای شخصی با استقبال خوب بیش از 40 هزار راننده که به دعوت مدیریت شهری پاسخ مثبت دادند رو به رو شد.

مهندس صفری مقدم اظهار داشت: در انتهای مرحله اول طرح در پایان بهمن ، بیش از 37 هزار نفر با مراجعه به شعب پیک بادپا و 3 هزار نفر دیگر نیز از طریق اینترنت ثبت نام کرده اند.

وی هدف اصلی از اجرای این طرح را برنامه ریزی برای ساماندهی مسافربرهای شخصی عنوان کرد و گفت: تامین سوخت در صورت سهمیه بندی ، اعطای مجوز فعالیت در سطح شهر و نوسازی ناوگان از طریق تعویض خودروهای فرسوده از جمله اهداف این طرح به شمار می آیند.

این مقام مسئول در معاونت ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه اطلاعات جمع آوری شده در یک بانک بزرگ اطلاعاتی وارد و متمرکز گردیده است ، تصریح کرد: نسخه جایی اطلاعات دریافت شده تا دهم اسفند برای متقاضیان ارسال می شود.

صفری مقدم در پایان با اشاره به اینکه متقاضیانی که با این تاریخ احیانا فرم خود را دریافت نکرده باشند ، می توانند از بازرسی تاکسیرانی موضوع را پیگیری کنند ، اضافه کرد: آن دسته از افرادی که تا پایان بهمن ماه جاری ثبت نام نکرده باشند ، فرم های خود را پس از دهم اسفند دریافت می کنند.

کد خبر 449606

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =