بدقولی مسئولان بازی با آبروی دولت‌ها است/ مصوبات سفرها اجرا شوند

ازنا- استاندار لرستان، تاکید کرد: اگر قولی بدهیم و به آن عمل نکنیم با آبروی دولت‌های آینده بازی کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی عصر پنج شنبه در شورای برنامه ریزی لرستان که در شهر مومن آباد ازنا برگزار شد در سخنانی با بیان اینکه این سفرها در این راستا بوده که بتوانیم در بخش های محروم حضور پیدا کرده و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شویم، اظهار داشت: نزدیک به معنای تمرکز بر موضوعات و مشکلات مختلف است.

اگر قولی بدهیم و به آن عمل نکنیم با آبروی دولت‌ها بازی کرده‌ایم

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم بخشی از مشکلات این مردم را حل کنیم، عنوان کرد: «مومن آباد» ازنا، منطقه ای بوده که صاحب تاریخ است و مرکز پرورش مردان بزرگی بوده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه وظیفه ما این بوده که به همه مردم خدمت رسانی کنیم، تصریح کرد: مردم مناطق محروم با این ویژگی‌ها در اولویت هستند.

خادمی با تاکید بر اینکه در این گونه جلسات تلاش بر این بوده که حرفی نزنیم که از قبل بر روی آن فکر و برنامه ریزی نکرده باشیم و وقت اعضا را تلف کنیم، عنوان کرد: در این راستا قبل از برگزاری جلسات شورای برنامه ریزی در بخش ها، جلساتی را در سازمان مدیریت با حضور مدیران و مسئولان محلی بخش ها برگزار می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه رفع مشکلات و مواردی را که ما می توانیم به عنوان دستاورد یک سفر دارای برنامه ریزی حساب کنیم را باید مصوب کرد، افزود: در این جلسه قرار نیست که همه مشکلات را حل کنیم و تا حدی که اعتبارات و امکانات اجازه بدهد تلاش خواهیم کرد که بخشی از آنها را حل کنیم.

استاندار لرستان در ادامه با بیان اینکه دولت داری و حکومت داری یک جریان مستمر و همیشگی است، ادامه داد: دولت داری جریانی نیست که بگوییم چون جلسه را برگزار کردیم دیگر همه چیز تمام شد، ما اگر امروز بدقولی کنیم، خوب پیگیری نکنیم، یا آنچه را که باید انجام دهیم را خوب انجام ندهیم، با آبروی دولت ها در آینده بازی می کنیم.

قابل قبول نیست که مصوبات اجرا نشوند

خادمی با تاکید بر اینکه ممکن بوده که من یا شما در آینده نباشیم و یا در طول دوره مدیریت خود دیگر به این بخش تشریف نیاورید، بیان داشت: اما اگر گروه بعدی خواستند بیایند و ما کارمان را درست انجام نداده باشیم، دولت بی اعتبار می شود و می گویند که مانند قبلی ها هستند، می گویند مانند آنها هستند که آمدند و حرف زدند و انجام ندادند.

وی با تاکید بر اینکه ما امانتدار آبروی آیندگان هم هستیم، افزود: در این راستا باید سعی کنیم که قولی را که نمی توانیم عملی کنیم، ندهیم و اگر موردی را به جمع بندی رسیدیم همه باید کمک کنیم که عملی شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه اگر مصوبه ای را داشته باشیم و عملی نشود قابل قبول نیست، تصریح کرد: باید هفتگی مصوبات این سفرها مرور و پیگیری شوند و این امر به دلیل آبروی دولت ها بوده چرا که ما امانتدار اعتبار و آبروی این دولت ها هستیم.

کد خبر 4497243

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =