پلیس راهور اجازه برخورد با رانندگان مظهر فساد را دارد / رانندگان زن بیشتر به قوانین احترام می گذارند

در صورتی که راننده ای مظهر فساد ظاهری بوده، به گونه ای که رفتارهای زشت و زننده داشته، مست و بی حجاب باشد پلیس راهور ناجا اجازه برخورد و اخذ گواهینامه وی را دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مردمی که فکر می کنند پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه برخورد با رانندگان مظهر فساد را ندارند در صورتی که ما پلیس هستیم و وظیفه اصلی ما کنترل امنیت عمومی و ایمنی شهروندان است به همین لحاظ با راننده گان دارای رفتارهای زننده و زشت ، رانندگان خانم که حجاب درستی ندارند و یا رانندگان مست ، برخورد جدی داریم.

سردار محمد رویانیان تصریح کرد: معتقدیم این افراد متخلف نه تنها با ارتکاب رفتارهای زشت و پر خطر در هنگام حرکت ، امنیت خود و سرنشینان خودرو را به خطر می اندازند ، بلکه برای دیگران نیز خطر آفرین می شوند.

وی یادآور شد: مطابق قانون ، گواهینامه این رانندگان متخلف اخذ و جهت پیگیری مراحل قانونی به مراکز مبارزه با مفاسد اجتماعی ناجا تحویل داده می شود.

به گفته معاون راهنمایی و رانندگی ناجا ، خوشبختانه تعداد بسیار کمی از رانندگان زن که نمود عینی فساد ظاهری باشند ، در کشور وجود دارد و اکثر بانوان راننده با شخصیت و وزین بوده و بسیار خوب رانندگی می کنند ضمن اینکه رانندگان زن دقت نظر بیشتری نسبت به رانندگان مرد داشته و بیش از آقایان قوانین را رعایت می کنند.

کد خبر 449743

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =