تشریح برنامه آماده‌سازی آزادکاران تیم ملی تا جام تختی

نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی آزاد تا عصر امروز به خانه کشتی تهران باز می گردند تا دور جدید تمرینات خود را آغاز کنند.

هادی حبیبی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: این مرحله از اردو به عنوان دومین اردوی آماده سازی آزادکاران برای جام تختی به حساب می آید که از امروز در خانه کشتی استارت خواهد خورد. نفرات دعوت شده به این مرحله از تمرینات از صبح امروز خودشان را به کادر فنی معرفی می کنند و تا عصر امروز که تمامی نفرات به خانه کشتی بیایند، نخستین تمرین ما برگزار می شود.

وی با اشاره به برنامه های تمرینی اردوی کنونی ادامه داد: در اردوی قبلی تمرینات کم فشاری را برای بچه ها در نظر گرفته بودیم تا رفته رفته مهیای تمرینات سنگین تر شوند. حتی ما برای چند روز تعطیلی بین اردوها نیز برنامه ویژه ای برای این نفرات تدوین کردیم تا شرایط بدنی آنها افت نکند. در اردوی دوم هم که از امروز آغاز می شود، تمرینات نسبتا پرفشاری را در نظر داریم که باید طی ۱۰ روز پیگیری شود.

حبیبی افزود: طبق برنامه کادر فنی تیم ملی علاوه بر اردوی اول و اردوی دوم که هم اکنون آغاز شده، دو اردوی دیگر هم تا قبل از جام تختی برای آزادکاران در نظر گرفته شده که اردوی پایانی بسیار کوتاه و تا روز آغاز جام تختی برگزار خواهد شد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در پایان به برنامه ای آتی کادر فنی هم اشاره کرد و گفت: پس از جام تختی باید در انتظار روشن شدن تکلیف جام جهانی و قطعیت حضور ما در این مسابقات باشیم تا در صورت لزوم، تمرینات خاص این مسابقات را آغاز کنیم. البته هدف اصلی ما پس از جام تختی، رقابتهای قهرمانی آسیاست که اوایل سال آینده در چین برگزار می شود و طبیعتا اهمیت فراوانی برای ما دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد از امروز ۱۰ دیماه در خانه کشتی تهران آغاز می شود و ۱۱ روز ادامه خواهد داشت که اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)  نادر حاج آقانیا ( مازندران) علیرضا سرلک (لرستان)

۶۱ کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران) بهنام احسان پور (مازندران) باقر یخکشی (مازندران) ایمان صادقی (مازندران)

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی (تهران) مرتضی قیاسی (لرستان) پیمان بیابانی (تهران) امیرمحمد یزدانی (مازندران)

۷۰ کیلوگرم: سیداحمد محمدی (مازندران) یونس امامی (تهران)

۷۴ کیلوگرم: مهدی تقوی (مازندران) مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) محمد نخودی (مازندران)

۷۹ کیلوگرم: عزت اله اکبری (مازندران) بهمن تیموری (کرمانشاه) امید حسن تبار (مازندران) امیرحسین کاووسی (مازندران)

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران) احمد بذری (مازندران)

۹۲ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی (تهران) ارشک محبی (کرمانشاه)

۹۷ کیلوگرم: رضا یزدانی (مازندران) عباس فروتن (مازندران) علی شعبانی ( مازندران)

۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی ) کمیل قاسمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه) امین طاهری (تهران) امیرحسین زارع (مازندران)

سرمربی: غلامرضا محمدی

مربیان: محمد طلایی – ابراهیم مهربان – عباس حاج کناری – صادق گودرزی - تیمور مرادی (معرفی هیات کشتی کرمانشاه) - سعید واگذاری (معرفی هیات کشتی مازندران) - امیر آشوری (معرفی هیات کشتی البرز)

سرپرست: هادی حبیبی

کد خبر 4500196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =