شورای شهر سمنان ماهانه ۵۰مصوبه دارد/مشارکت در تکمیل پروژه فرودگاه

سمنان - رئیس شورای شهر سمنان بابیان اینکه ۷۷۰ مصوبه در ۱۶ ماه فعالیت شورا تصویب‌شده است، گفت: شورای شهر سمنان به‌صورت میانگین ماهانه ۵۰ مصوبه داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سیادتی ظهر دوشنبه در نشستی با خبرنگاران به میزبانی شورای شهر سمنان ضمنبیان اینکه ۷۷۰ مصوبه در ۱۶ ماه از عمر خدمتگذاری شورای دوره پنجم سمنان به تصویب رسیده است، بیان کرد: این شورا به‌طور میانگین ماهانه ۴۸ تا ۵۰ مصوبه داشته که نشان از فعالیت خوب اعضا درزمینه‌های مختلف می‌دهد.

وی افزود: از شهریور سال ۹۶ تا پایان آذر سال جاری همچنین ۱۳۴ جلسه رسمی در صحن شورای شهر تشکیل‌شده و مصوبات آن پس از بررسی و تطبیق برای اجرا به شهرداری ارجاع شده است.

رئیس شورای شهر سمنان درباره اقدامات این شورا در طول ۱۶ ماه اخیر نیز توضیح داد: اخذ چندین مورد مجوز تملک در راستای طرح تعریض، بررسی تعرفه و بودجه شهرداری و سازمان‌های وابسته، مجوز آغاز بکار رسمی سازمان‌های آرامستان و فناوری اطلاعات شهرداری و... در زمره فعالیت‌های شورا بوده است.

سیادتی گفت: شورای شهر پنجم همچنین در راستای تصویب تشکیل معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی، تقسیم سمنان به سه منطقه و ۹ ناحیه، پیگیری جابجایی زندان قدیمی، مشارکت در اتمام و افتتاح فرودگاه سمنان، حضور در جلسات متعدد دستگاه‌ها و ارگان‌های مرتبط با موضوعات مدیریت و توسعه شهری مبادرت ورزیده است.

وی با بیان اینکه شورای شهر پس از انتخاب شهردار موظف به تصویب بودجه و نظارت بر عملکرد شهرداری و مدیریت شهری است، ابراز داشت: در راستای اهداف مدیریت شهری، باید در تصمیمات و سیاست‌گذاری و تطبیق صورتجلسات دقت کافی داشت.

کد خبر 4500511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =