دبیرخانه کانون‌ مساجد و انجمن سینمای جوانان تفاهم‌نامه امضا کردند

یزد ـ مسئول دبیرخانه کانون مساجد استان یزد از انعقاد تفاهمنامه همکاری میان دبیرخانه کانون مساجد و انجمن سینمای جوان استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مصطفی گرجی بعدازظهر امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه میان دبیرخانه کانون مساجد و انجمن سینمای جوان یزد اظهار د اشت: این تفاهم‌نامه به منظور ایجاد همکاری میان این دو مرکز و در راستای ارتقاء سطح هنری و مهارتی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان امضا شده است.

وی عنوان کرد: توانمند سازی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در زمینه های گوناگون هنری از قبیل فیلم سازی، حمایت از هنرمندان مسجدی با هدف تولید آثار هنری فاخر و ارزشمند، تربیت هنرمندان مسجدی متعهد و تولید آثار ارزشمند در بستر مسجد طراز اسلامی از جمله اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.

گرجی خاطرنشان کرد: انجمن سینمای جوانان استان یزد بر اساس این تفاهم‌نامه قرار است تبلیغات مشترکی با کانون مساجد در زمینه جذب و شناسایی افراد مستعد و علاقمند کانونی برای دوره فیلمسازی ۹۸ - ۹۷ با رویکرد کارگاهی و تولید محور همچنین امکان سنجی برای برگزاری دوره های تخصصی و تکمیلی را انجام دهد.

وی افزود: تلاش برای جذب و همکاری با فیلمسازان جوان و نوجوانان کانون‌های مساجد و کمک برای آموزش و ارتقاء فیلم‌های تولیدی آنها، ارائه کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی از قبیل طراحی، فیلم سازی، تدوین، عکاسی و ... برای اعضای کانونهای مساجد، فراخوان به اعضای کانونهای فرهنگی هنری برای شرکت در برنامه های گوناگون انجمن از جمله نمایشگاه عکس و ...، ارائه گواهی معتبر طبق ضوابط و مقررات انجمن سینمای جوان ایران به اعضای کانون‌های فرهنگی هنری پس از شرکت در دوره‌های گوناگون آموزشی که انجمن برگزار می کند، نیز از دیگر اقداماتی است که باید از سوی انجمن سینمای جوانان استان یزد انجام شود.

گرجی در مورد تعهدات دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نیز اظهار داشت: نیازسنجی و اولویت بندی جامعه هدف و اعلام آن به انجمن سینمای جوانان یزد، معرفی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری به انجمن، تبلیغات شهری برای برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک، حمایت از برنامه های مختلف که اهداف مشترک را دنبال می کند، توسط این دبیرخانه انجام خواهد شد.

کد خبر 4500743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =