مساعدت دانشگاه های شهریه پرداز در صدور مجوز ورود به جلسه آزمون

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از روسای سه دانشگاه شهریه پرداز درخواست کرد، مساعدت لازم را با دانشجویان شهریه پرداز برای صدور کارت شرکت در جلسه امتحان پایان سال داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقار یزدان مهر از روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی کاربردی و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی درخواست کرد، برای صدور کارت و شرکت در جلسه آزمون پایان نیمسال دانشجویان درخواست کننده وام که واجد شرایط دریافت وام هستند، مساعدت لازم را داشته باشند.

وی عنوان کرد: با توجه به بروز برخی مشکلات در فرایند پرداخت وام شهریه از طریق بانک قرض الحسنه طرف قرار داد با صندوق رفاه دانشجویان، از جمله محدودیت برخی از دانشگاه ها در افتتاح حساب، عدم اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان از سوی دانشگاه‌ها و اینکه، نیمسال جاری اولین مرحله پرداخت وام شهریه از طریق بانک مذکور است و افتتاح حساب، تشکیل پرونده و ارائه ضمانت زمان بر است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم یادآورشد: لذا با توجه به فرارسیدن زمان امتحانات، روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی کاربردی، و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی همکاری و مساعدت لازم را با دانشجویان درخواست کننده وام که واجد شرایط دریافت وام هستند را برای صدور کارت و شرکت در جلسه آزمون پایان نیمسال به عمل آورند.

کد خبر 4507533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =