«مرجان شاکری» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان شد

کرمان - «مرجان شاکری» طی مراسمی با حضور معاون محیط زیست کشور به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر سابق محیط زیست استان کرمان پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل محیط زیست استان کرمان بیان داشت: باید بتوانیم محیط زیست را که امانتی در دست ما است درست نگهداریم و تحت تاثیر القائات آن را نبازیم.

رضا جزینی‌زاده افزود: طی چند ماهی که از دولت دوازدهم می‌گذرد می‌توانم بگویم که رویکرد دولت در جهت محیط زیست و اهمیت آن بوده است.

مدیر کل سابق محیط زیست استان کرمان گفت: تشکر می‌کنم از همکارانم در محیط زیست که طی این ۱۵ ماه من را یاری کردند.

وی گفت: یکی از رویکردهای اصلی در محیط زیست که از ابتدای ورود بنده به محیط زیست و مدیران قبل و بعد از من با شدت بیشتری به این مقوله می‌گذرد بحث آرامش روحی و روانی کارکنان محیط زیست است.

وی افزود: طی سال‌های گذشته معنی و مفهوم اصلی زیستن و خوب زیستن و همچنین حفظ محیط زیست را در سازمان حفاظت از محیط زیست شاهد بودیم رویکرد سازمان در جهت حفظ محیط زیست و به منصه ظهور رساندن سخنان رهبری است.

مدیر سابق محیط زیست استان کرمان یادآور شد: محیط زیست را ارزان نفروختم زیرا محیط زیست متعلق به مردم است و از این امانت به طور شایسته و در خور مردم و استان به طور قانونی و اخلاق مدار دفاع کردم.

جزینی گفت: توسعه پایدار لازمه زندگی است توسعه‌ای که درآمدهای حاصل از آن صرف درمان نشود همچنین در بحث سند ریزگرد استان مصوبات خوبی گرفتیم و من قدر شناس همه شماها هستم.

در این آیین «مرجان شاکری» به عنوان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان معرفی و از خدمات «رضا جزینی زاده» قدردانی شد.

کد خبر 4509343

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =