۲۶۰۰۰ واحد مسکن مهر در کرمان تحویل داده شده است

کرمان - معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن مهر در حوزه کاری این اداره کل خبر داد.

علی حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر تعداد مسکن مهر استان کرمان را ۵۰ هزار واحد عنوان و اظهار کرد: مسکن مهر به سه بخش شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر که متولی آنها بنیاد مسکن، شهرهای جنوب استان کرمان که متولی آنها راه و شهرسازی جنوب استان کرمان و مابقی شهرها که متولی آنها اداره کل راه و شهرسازی شمال استان کرمان است، تقسیم شده است.

وی ادامه داد: از تعداد بیش از ۳۲ هزار واحد مسکن مهر تحت نظر راه و شهرسازی شمال استان کرمان حدود ۲۶ هزار واحد مسکن افتتاح و تحویل شده و مابقی واحدها در حال انجام است.

حاجی زاده با اشاره به احتمال وجود نواقص در عملیات ساختمانی برای هر ساختمانی گفت: در ساخت واحدهای مسکن مهر دقت های فراوانی به عمل می آید و دارای نظارت هستند.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان تصریح کرد: چنانچه حادثه ای از حیث مسائل ساختمانی رخ دهد حتما باید شرکت سازنده و تعاونی نقص را برطرف کند. ناظران و متولیان امر باید در خصوص آن پروژه پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه خدمات شهری مسکن های مهر مربوط به شهرداری هاست، افزود: افراد در هنگام تحویل واحدهای مسکن مهر در  صورت وجود مشکل آن واحد را تحویل نگیرند چرا که شرکت های تعاونی موظف هستند کار به طور کامل انجام دهند و البته شرکت ها هم باید پول مسکن را هم به طور کامل متقاضیان و اعضا دریافت کنند. افراد در صورت تحویل تعهدی مبنی بر انجام مابقی کار باقی مانده را از شرکت دریافت کنند.

کد خبر 4510197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =