برگزاری نشست تخصصی توسعه، نگهداری و بهره برداری اماکن ورزشی

نشست تخصصی توسعه، نگهداری و بهره برداری اماکن ورزشی با حضور مدیران شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه، در ابتدای این مراسم حسینی معاون مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه از امنیت، حمایت، تضمین در سرمایه گذاری، رعایت استاندارد، استفاده از تجربه دیگران و تبدیل رقابت در مزایده به رفاقت بعد از آن، به عنوان نیازها و لازمه های اصلی در حوزه سرمایه گذاری در اماکن ورزشی نام برد.

سپس دکتر شجیع دبیر شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان به ارائه پژوهشی تحت عنوان نسبت اماکن ورزشی با موفقیت ورزش در ایران و جهان پرداخت و راه ها و فواید سرمایه گذاری در ورزش با تاکید بر مشارکت بخش خصوصی را توصیف کرد. وی همچنین از راه اندازی مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش با موافقت دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در این وزارتخانه خبر داد.

در ادامه رحمتی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه با بیان اینکه این نشست نخستین نشست تخصصی اماکن ورزشی می باشد اظهار داشت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با هدف توسعه زیر ساخت های کشور راه اندازی شده بود که در کنار آن، توسعه متوازن اماکن ورزشی نیز باید فعال می شد. درصدد هستیم طبق اولویت ها، نیازهای استانی و بومی، پتانسیل های قهرمانی و مدال آوری با مشارکت بخش خصوصی، این مهم صورت پذیرد.

وی اولویت اصلی شرکت توسعه را اتمام پروژه های نیمه تمام خواند و از پیمانکاران کالا و خدمات ورزشی خواست جهت حضور در مناقصات شرکت توسعه حتما تاییدیه اداره استاندارد تجهیزات ورزشی را اخذ نمایند. رحمتی ابراز امیدواری کرد به منظور استفاده بهینه سرمایه گذاران در آینده، خروجی چنین نشست هایی منتج به تدوین بانک اطلاعاتی اماکن ورزشی شود.

در این نشست شعبانلو مدیر مجموعه آزادی، کابلی مدیر مجموعه شهید شیرودی و رهگذر مسئول پیگیری های ویژه و سرپرست روابط عمومی همراه با جمالی مسئول بازرسی شرکت نیز حضور داشتند.

کد خبر 4520665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =