حراست از منابع طبیعی با نگاه قانونی ممکن است

تهران- سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان تهران گفت: حراست از منابع طبیعی با نگاه قانونی ممکن است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد طاهری پیش از ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی بازآموزی قوانین و مقررات جاری حاکم بر منابع طبیعی گفت: در منابع طبیعی که به عنوان دستگاهی حاکمیتی می باشد باید نگاه قانونی بر انجام تمامی امور مربوطه حاکم باشد و تمامی کارها بر اساس ضوابط، قوانین و مقررات انجام می پذیرد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی استان تهران افزود: آشنائی با قوانین مرتبط با منابع طبیعی، روان سازی در امور و تسریع در پاسخگویی به استعلامات و مراجع ذی ربط را به همراه دارد.

وی ادامه داد: در خصوص منابع طبیعی قوانین خوب و کافی وجود دارد و اگر چنانچه در مورد موضوعی ابهامی وجود داشته باشد با استعلام از مراجع مورد نظر قابل برطرف شدن است.

این مسئول منابع طبیعی استان تهران بر استمرار این گونه کارگاه های آموزشی تأکید کرد و افزود: از آنجائی که منابع طبیعی متولی اراضی ملی و انفال می باشد و حفظ این اراضی از وظایف اصلی مجموعه منابع طبیعی به شمار می رود لازم است تا همکاران در مورد آشنائی با قوانین و مقررات مربوطه به روز باشند و همچون کارگاه هائی می تواند در این زمینه راه گشا باشد.

کارگاه آموزشی یک روزه بازآموزی مقررات جاری حاکم بر منابع طبیعی با حضور مسئولان و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران برگزار شد و فتاح اسدپور به عنوان مدرس این کارگاه قوانین و مقررات حاکم بر منابع طبیعی را در سه بخش اداری، قوانین و مقررات کلی و چالش ها و مشکلات اجرائی مورد بحث و گفت و گو قرار داد.

کد خبر 4521490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =