جلسات غیررسمی هیئت مدیره اتحادیه ناشران/گمانه‌زنی‌ها برای رئیس

در حالی که هیئت مدیره جدید اتحایده ناشران با صدور اطلاعیه‌ای از حضور صنف نشر در انتخابات تشکر کردند گمانه‌زنی و جلسات برای انتخاب ارکان تازه اتحادیه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، دو روز پس از پایان انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، منتخبان این انتخابات در بیانیه‌های خطاب به اعضای صنف به اشاره به اینکه منتخب صنف بودن را افتخار بزرگی برای خود می‌دانند، عنوان کردند: افتخار می‌کنیم منتخبی صنفی هستیم که در شرایط ویژه اقتصادی و مشکلات بسیاری که با آن دست و پنجه نرم میکند با شوری همراه شعور در پای صندوق رای حاضر شده و منش و سبک مدیریت صنف را خود مشخص می‌سازد.

در بخش دیکری از بیانه این گروه آمده است: بدیهی است مطالبه حداقلی این چنین شعور صنفی، ایجاد وحدت و تعامل حداکثری تمامی اعضای صنف خواهد بود که منتخبین در تحقق آن فارغ از دسته بندیها و گروهبندیها هم پیمان هستند. از امروز هیئت مدیره و بازرس منتخب خود را متعهد میدانند با ایجاد شرایط مساعد فعالیت و مطالبهگری و پیگیری مطالبات تمامی رسته‌های اتحادیه و  حوزه‌های کاری آن ها در اتحادیه چراغ کسب و کار شان  را پر فروغ تر نمایند.

این گزارش می‌افزاید جلسات غیر رسمی هیئت مدیره منتخب اتحادیه دو چند نوبت تاکنون برگزار شده است و جلسه رسمی نیز پس از حضور اعضا در اتاق اصناف و انجام تشریفات اداری برگزار خواهد شد.

در نخستین جلسه رسمی درباره رئیس، نواب رئیس و خزانه‌دار اتحادیه در دوره جدید بحث و رای گیری خواهد شد.

شنیده‌های خبرنگار مهر حاکی از تحتمال زیاد در ابقای اعضای صاحب سمت در دوره قبل در همان سمت در دوره جدید فعالیت اتحادیه دارد.

کد خبر 4527337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =