نوک پیکان فتنەهای غربی علیە ایران رسانە های دشمن است

سنندج- فرمانده سپاه ناحیه سنندج گفت: در هجمە سنگین دشمن بر علیە ایران رسانە ها در خط مقدم هستند و بدون شک نوک پیکان فتنەهای غربی علیە ایران رسانە های دشمن است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عسکری فرمانده سپاه ناحیه سنندج در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر با اشاره به نقش پر رنگ رسانه ها در شکل گیری افکار عمومی و حافظ منافع ملت بودن بر ضرورت اخلاق مداری و استقلال عمل رسانە ها تاکید کرد.

سرهنگ عسکری گفت: انتظار این است کە رسانە ها در عمل همیشە مستقل باقی بماند و بە دعوا های جناحی ورود پیدا نکنند و بە ابزاری برای استفادە های جناحی تبدیل نشوند و با رعایت چهار چوب های حرفە ای رسانە ، مطالبە گری را راس اهداف خود قرار دهند.

وی افزود: امروزە خیلی از مشکلات ما ریشە در فضاسازهای رسانەای دشمن دارد و اکنون در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی رسانه ها باید برای مدیران دستگاه های دولتی و خدمتگزاران کشوری کارنامه عملکرد صادر کنند تا مشخص شود چقدر این نهاد و سازمان ها برای رسیدن بە هدفشون موفق بودەاند.

فرمانده سپاه ناحیه سنندج همچنین از برگزاری کنگرە ۵۴۰۰ شهید کردستان در سال آیندە خبر داد و اظهار داشت: نقش رسانە ها در برجستە کردن این کنگرە و بیان پیام شهدا بسیار پررنگ و مهم است.

کد خبر 4528472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =