نقش جهان اقیانوس اقتدار ایران/ترامپ در نصف جهان به غلط کردن افتاد

اصفهان - اصفهانی‌ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصویری بی‌بدیل را در ذهن جهانیان نقش کردند که نشان دهنده بخشی از اقیانوس اقتدار ایران است.

خبرگزاری مهر- گروه استانها: مردم اصفهان نیز همزمان با سراسر کشور از مسیرهای هشت گانه به سمت میدان امام خمینی (ره) حرکت کردند تا نشان دهند هیچ چیز آنها را از حرکت در راه انقلاب باز نخواهد داشت.

در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر آمریکا، مطیع امر رهبریم، تا آخر ایستاده ایم، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس در میدان امام (ره) و خیابان های اصفهان جلوه آفرینی می کرد.

ترامپ در نصف جهان به غلط کردن افتاد

یکی از حواشی جالب حماسه آفرینی اصفهانی ها حضور آدمک هایی کاغذی ترامپ در میدان نقش جهان بود که دو دستی بر سرش می زد و از اشتباهاش ناراحت بود.

 امروز خیابان های اصفهان مملو از جمعیتی بود که به دنبال افتخار آفرینی برای  نصف جهان بودند، افتخاری که توسط خبرنگاران ایرانی و خارجی به قاب تصویر کشیده می شد.

پیر و جوان همه امروز به میدان آمده بودند تا نشان دهند پای آرمانهای انقلابی خود ایستاده اند، نسل جوانی که دست در دست  کودکان خود آمده بودند تا بگویند ما پای آرمان های اولیه انقلاب اسلامی ایستاده ایم.

وقتی از آنها سوال کردیم که علت حضور کودکان تان در راهپیمایی امروز چیست، پاسخ آنها واحد بود و ان اینکه باید کودکان ما از امروز با آرمان های انقلاب آشنا شوند و در روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی در این راهپیمایی حضور داشته باشند تا بدانند همه ملت یک کلام از چه چیزی نفرت دارند و چه وحدتی در راستای رسیدن به آرمان هایشان دارند.

جمعیت هر لحظه در میدان امام (ره) بیشتر می شد

در حالی که آغاز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان ساعت ۹.۳۰ دقیقه بود اما از لحظات اولیه صبح حضور خانواده ها در میدان امام به چشم می خورد خانواده هایی که دور هم جمع بودند و لحظه شماری می کردند برای آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن تا بار دیگر برگ زرینی دیگر در تاریخ اصفهان و ایران در جهان به ثبت رسانند.

اما با وجودی که میدان امام (ره) مملو از جمعیت بود بعد از آغاز سخنرانی نیز هر لحظه بر جمعیت میدان افزوده می شد و با یکصدا و یکدل حمایت خود از مقام معظم رهبری را سر می دادند.

در حال گذر از میان اقیانوس عظیم مردم اصفهان، جمله یک پدر خطاب به فرزند بسیار جالب بود، زمانی که با لهجه دلنشیتی خطاب به وی می گفت که تو با حضورت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز پایه های کاخ سفید را لرزان تر از گذشته کردی و قطعا دشمن خواهد فهمید که شما نیز از آنها تنفر دارید و برای انقلاب اسلامی هم گام با پدران خود هستید.

اغلب مردم اصفهان پلاکارد های جالبی در  محکومیت آمریکا دست داشتند که در این میان جمله « به کوری جشم امریکا انقلاب ما  ۴۰ ساله شد» جلوه بیشتری داشت.

کد خبر 4539255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =