رویکرد ما تعدیل نیروهای قراردادی دانشگاه آزاد نیست

اهر - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: رویکرد ما تعدیل نیروهای قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نیست بلکه می‌خواهیم بمانند و کار کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مدتی است اخبار ضد و نقیضی از تعدیل ۴۶ نیروی روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به گوش می‌رسد و تاکنون در این‌باره مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ قانع‌کننده‌ای نداده‌اند این در حالی است که نیروهای روزمزد واحد اهر به تعبیر رئیس سابق دانشگاه بعضاً سابقه‌ای بیشتر از نیروهای رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در پی پیگیری‌های تبدیل وضعیت نیروهای روزمزد واحد اهر، عص امروز سه‌شنبه در حاشیه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، تابع مقررات دانشگاه آزاد اسلامی هستیم و نمی‌توانیم اظهارنظر خاصی انجام دهیم.

عزیز جوانپور افزود: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی واحد اهر بستگی به نیاز دانشگاه آزاد اسلامی دارد و هر تصمیمی  در این‌باره با دانشگاه آزاد اسلامی مرکزی است و ما تا به حال تصمیم در این زمینه نگرفته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد ما این است کسی از نیروهای قراردادی و روزمزد دانشگاه آزاد واحد اهر تعدیل نشود و همه بمانند و مشغول به کار باشند.

با اظهارات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر می‌توان تا حدودی گفت که نیروهای قراردادی و روزمزد واحد اهر اخراج نمی‌شوند.

بر اساس بررسی‌های میدانی خبرنگار مهر، نیروهای قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر سابقه‌ای بیشتر از ۱۰ و حتی ۱۵ سال دارند و تعدیل آنها به هر بهانه‌ای در شرایطی که بر بیکاران جامعه افزوده می‌شود اقدامی غیر اخلاقی است.

تمامی ۴۶ نیروی قراردادی و روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر  به شدت نگران آینده شغلی خود هستند.

کد خبر 4540539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 13 =