انقلاب توانست استقلال را در عرصه های مختلف محقق کند

گرگان- رئیس بنیاد نخبگان استان گلستان گفت: انقلاب توانست استقلال را در عرصه های مختلف محقق کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم خزائیان، ظهر یکشنبه در نشست دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گلستان که در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد، اظهار کرد: کارگروه علم و فناوری از تابستان ۹۷ کار خود را با ۱۴ عضو هیئت علمی و مراکز تحقیقاتی و سازمان‌های اجرایی شروع و جلسات مختلفی را هم برگزار کرده است.

وی فزود: شعار این کارگروه هم افتخار به گذشته و امید به آینده بود و بیش از ۹۰ برنامه به دبیرخانه ارسال شد که ۵۰ موضوع این برنامه موضوعات محوری و مربوط به ستاد بوده است.

خزائیان ادامه داد: ۱۳ همایش تخصصی و نشست های مختلف، کارگاه های آموزشی، جشنواره های متعدد، برنامه تجلیل و تکریم از نخبگان، اردوهای جهادی، نمایشگاه ما می‌توانیم، نمایشگاه خوداشتغالی، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب توسط کارگروه انجام شد.

وی گفت: ۴۰ گام و ۴۰ سال را گذراندیم و فرصتی شد که نگاهی به فعالیت ها و ظرفیت ها و توانمندی های کشور و استان داشته باشیم؛ این عمل در استان تجربه خوبی بود و همه سازمان ها توانستند تشکیلات خوبی را ایجاد کرده و ظرفیت‌های خود را بررسی کنند.

خزائیان تأکید کرد: انقلاب اسلامی شعار استقلال و آزادی را مبنای کار خود قرار داد امری که در قانون اساسی هم محقق شده است.

وی بیان کرد: در زمینه استقلال امام (ره) فرمودند که «ما می توانیم» کار خود را انجام دهیم و با توجه به موانع، ملت ایران توانست این شعار را در عرصه‌های مختلف محقق کند.

خزائیان خاطرنشان کرد: اکثر شاخص ها ما در زمینه های علمی، صنعتی، آموزشی و فرهنگی رشد و توسعه یافته است و برنامه جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که اراده ای قوی وجود دارد که ما بتوانیم «ما می‌توانیم» را محقق کرده و راه این عمل جز کسب علم و دانش نیست.

کد خبر 4544604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =