استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه های اجتماعی جدی گرفته شود

قزوین- معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گفت: توجه به ظرفیت و جایگاه بانوان و استفاده از آن می تواند به دستاوردهای قابل توجهی در اقتصاد و اجتماع منجر شود که باید آن را جدی ب.

به گزارش خبرنگار مهر، چهاردهمین همایش کارآفرینی زنان با عنوان زنان کارآفرین، زندگی و کاربا حضور صاحبان کسب و کار، اساتید و محققان، مدیران ارشد ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی، پژوهشگران و مشاوران امور بانوان ادارات روز یکشنبه در سالن دهخدای دانشکده علوم انسانی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

مهدی زندیه معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین در این همایش گفت: بانوان ظرفیت زیادی دارند که اگر درست استفاده شود و به جایگاه زنان بها دهیم می توانیم به دستاوردهای زیادی برسیم.

وی اظهارداشت: در کشوری که دومین منابع گاز، چهارمین منطقه نفت خیز و رتبه دوم کانی ها در جهان را دارد چرا نباید برنامه خوبی برای کارآفرینی داشته باشیم.

معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین اضافه کرد: کشور ما درعرصه چهل سالگی به موفقیتهای زیادی رسیده و البته فرازو نشیب های زیادی را هم پشت سر گذاشته ولی باید اذعان کرد زنان ما دوشادوش مردان در جنگ و پشتیبانی جبهه ها مشارکت فعال داشتند و بسیار تاثیر گذار بودند.

زندیه یادآورشد: زنان در همه عرصه ها توانایی خود را نشان داده اند و اگر نیروهای کارافرین در عرصه زنان شناسایی شود می تواند دستاوردهای خوبی داشته باشد.

کد خبر 4544609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =