تعاونی ها مهم‌ترین پایگاه ارائه خدمات به مردم محسوب می‌شوند

قزوین- رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: تعاونی ها مهم‌ترین پایگاه ارائه خدمات به مردم محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری با حضور محمود محمودی رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین و جمعی از روسای ادارات  روز سه شنبه در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

محمودی در این جلسه با تأکید بر اینکه تعاونی‌ها نقش بسیار تعیین کننده‌ای در پویایی اقتصاد ملی دارند، اظهار کرد: ارتباط سازنده و قوی برای پیشبرد اهداف استان ضروری است.

این مسئول تصریح کرد: تعاون روستایی به عنوان سوپاپ اطمینان در بازار و بخش های اقتصادی است به طوری که می تواند نواقص موجود در بازار را رفع کند.

وی با اشاره به اینکه تعاونی ها به عنوان مهم‌ترین پایگاه برای ارائه خدمات به مردم محسوب می‌شود، گفت:  از این رو باید تلاش کنیم ضمن سر پا نگه داشتن تعاونی‌های فعال، موانع و مشکلات پیش روی تعاونی‌های غیرفعال را نیز مرتفع کنیم.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین خاطرنشان کرد: فرآیند توسعه پایدار روستایی به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد که یکی از مهمترین عوامل آن، توسعه تعاونیها بوده که میتواند همگام با سیاستهای دولت در بهبود شرایط کار، زندگی، تولید، ارائه خدمات، ارتقاء سطح درآمد و وضعیت اجتماعی مردم روستا نقش مؤثری ایفاء کند.

این مسئول اعلام کرد: در آینده نزدیک حدود ۴۰ غرفه در بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع راه اندازی خواهد شد که می تواند در عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به مصرف کنندگان بسیار اثر گذار باشد.

وی افزود: تیم اقتصادی سازمان تعاون روستایی استان باید با حضور چشمگیر خود نظارت مستقیم بر فعالیت بازارچه داشته باشد.

کد خبر 4546434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =