لزوم یکسان سازی آمارهای موجود در استان زنجان

زنجان-استاندار زنجان گفت: یکسان سازی آمارهای موجود در استان زنجان بعنوان یک شاخص واحد طی سال آینده انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله حقیقی ظهر سه شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه یکسان سازی آمارهای موجود در استان بعنوان یک شاخص واحد طی سال آینده انجام شود، افزود: تهیه سند امنیت غذایی استان و انجام پژوهش های موضوع‌محور، عملیاتی و کاربردی در استان از دیگر تاکیدات مقام عالی استان در شورای برنامه ریزی استان بود.

وی ادامه داد: از تشکیل کمیته رصد اجتماعی به منظور رصد مسائل پنهان و انتقال آن به مدیران خبر داد و اضافه کرد: معاونان شورای تامین در این کمیته حضور داشته و موضوعات را رصد می‌کنند.

حقیقی با بیان اینکه تکریم مردم و افزایش تعامل مدیران با رسانه ها از جمله شاخص های ذیل«مدیریت موثر» است، افزود: باید علاوه بر چارچوب های تعریف شده برای ارزیابی عملکرد مدیران، شاخص«مدیریت موثر» در ارزیابی مدیران مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان گفت: در ارتباط با ارزیابی دستگاه‌ها ضمن احترام به چارچوب‌های تعریف شده، باید دستگاهی در ارزیابی تشویق شود که دستگاه موثر باشد.

 حقیقی با بیان اینکه جذب بیشترین اهرم‌های افزایش بودجه برای دستگاه، اصلاح موارد مطرح شده است، گفت: در بازدید های سرزده، حضور موثر مدیران در جلسات و سفر به شهرستان‌ها از دیگر مواردی است که ذیل شاخص مدیریت موثر می تواند در ارزیابی مدیران لحاظ شود.

وی ادامه داد: دستگاهی‌ که اهرم‌های کمک کننده بودجه را لحاظ کرده و در پی بازدیدهای سرزده امور را اصلاح کرده، دستگاهی که مدیران آن به صورت مستمر در جلسات و شهرستان‌ها حضور دارند، موفق است.

استاندار زنجان با بیان اینکه برگزاری جلسات ملاک موفقیت دستگاه‌ها نیست، گفت: یکی از عوامل موفقیت دستگاه‌ها تکریم مردم و رسانه‌هاست که باید در ارزیابی‌ها لحاظ شود.

حقیقی با بیان اینکه بر پرداختی کارکنان از جمله اضافه‌کار کارکنان به ویژه از سوی شهرداری‌ها، افزود: درباره پرداخت یک درصد سهم جوانان نیز که بنده به این قشر قول داده بودم، خوشبختانه این اتفاق رخ داد و مدیران از حق خودشان به خاطر جوانان گذشتند.

کد خبر 4546895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =