پرونده "روح‌سوار" در شماره جدید "فیلم و سینما"

صد و هشتاد و یکمین شماره دو هفته‌نامه "فیلم و سینما" ویژه اسفند‌‌ماه با پرونده فیلم خارجی "روح‌سوار" و مطالبی در حاشیه بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در شماره اسفند دوهفته نامه "فیلم و سینما" یادداشت اول سردبیر به جشنواره بیست و پنجم فیلم فجر اختصاص یافته و در صفحه "رویدادها" به اخباری از سینمای ایران و در صفحه "اخبار تولید" به تولیدات جدید سینمای ایران پرداخته شده است. "آنسوی جشنواره" اختصاص یافته به حاشیه های پررنگ جشنواره بیست و پنجم فیلم فجر که همچنان ادامه دارد.

در صفحه "در حاشیه" به مهمانان ناخوانده در سینمای مطبوعات پرداخته شده و در ادامه یادداشتی بر بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر آمده است. در صفحات "عکاسخانه" کارنامه حرفه ای امیر عابدی، عکاس منعکس شده و در صفحه "چهره ها" بهرام رادان، پوریا پورسرخ، باران کوثری، خسرو شکیبایی، پرویز پرستویی، بیتا فرهی و مسعود رایگان برجسته شده اند.

در صفحه "گزارش" برگزیدگان بخش جوایز جنبی جشنواره فیلم فجر معرفی شده اند و در ادامه گزارش جشنواره فیلم فجر با مطالبی چون کلکسیونی از گونه های سینمایی، نگاهی به جشنواره بیست و پنجم فیلم فجر، لطفاً دلخور نشوید، نگاهی به شاخص ترین فیلم های بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر، پرحاشیه ترین دوره جشنواره فجر، نگاهی تحلیلی به فیلم اولی های بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر، مطلبی به بهانه حضور فیلم "فرش ایرانی" در جشنواره فجر، بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر از نگاه مهمان های خارجی و نگاهی به اختتامیه جشنواره فیلم فجرآمده است.

در پرونده این شماره به فیلم "روح سوار" مارک استیون جانسن پرداخته شده با مطالبی چون خلاصه داستان فیلم و گفتگو با نیکلاس کیج و همچنین معرفی فیلم "آهنگ ها و ترانه ها" مارک لورنس. مطلبی در خصوص پیروزی در اسکار، کوچولوهای اسکاری و ... در ادامه آمده و "کوتاه از هالیوود" هم به خبر تولیدات جدید سینمای امریکا پرداخته است. "پاپاراتزی" خبرهای در گوشی سینما و هنرمندان جهان را منعکس کرده و در صفحه "جاودانگان" به ماریو مونیچلی پرداخته شده است.

"تازه ها"، مطلبی به انگیزه نمایش "زندگی دیگران" در جشنواره فیلم فجر، اخبار کوتاه سینمای هند، "اخبار آهنگ" و گفتگو با محسن چاوشی و نقدهای کوتاه خوانندگان کار این شماره را تمام می کند. شماره 18 دوهفته نامه "فیلم و سینما" ویژه اسفندماه به صاحب امتیازی محمدعلی نقدی زاده سهی، مدیر مسئولی امیرسعید نقی زاده سهی و سردبیری سام پاک ضمیر در 68 صفحه با قیمت 600 تومان در دسترس علاقمندان است.

کد خبر 454956

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =