بهره‌مندی از رسانه برای مقابله با غرب/ فعالیت ۳۰۰ شبکه علیه ایران

ساری - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ضرورت بهره مندی از رسانه برای تقابل با دنیای غرب، گفت: در حال حاضر ۳۰۰ شبکه رسانه ای به زبان فارسی علیه ایران اسلامی فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین صفار هرندی پیش ازظهر یکشنبه در همایش «رسانه در گذر انقلاب» با اشاره به نقش رسانه ها در جریان های مختلف اظهار داشت: رسانه انسان را تا قیامت به رستگاری هدایت و راهنمایی می کند.

وی از شهید افشردی به عنوان منظومه مقاومت در منطقه یاد کرد و گفت: گاهی وقت ها به واسطه سرعت در انتشار رسانه ای احتمال خطا و خلاء وجود دارد درحالی که کار امثال شهید آوینی و باغبانی، تاثیرگذار و ماندگار است زیرا تصور واقعی از مردمی که درگیر جنگ شدند، ارائه کرده است.

وی به تقابل با دنیای غرب با ابزار گسترده و غیرقابل قیاس رسانه ای اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۰۰ شبکه رسانه ای به زبان فارسی علیه ایران اسلامی فعالیت می کند.

وی با اظهار اینکه در حال حاضر سامانه رسانه ای با قدرت گوگل در حال حکومت کردن در جهان است اظهار داشت: اخیرا ۷۰۰ صفحه که منشأ پیام های انقلاب اسلامی بوده در فیس بوک مسدود کرده اند و عنوان شده در این صفحات، عربستان با جنایتکاران عالم مقایسه شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اظهار اینکه کارکرد پیام قوی و قدرتمند بوده و پرده ریاکاری را از چهره قدرتمندان عالم کنار می زند افزود: آنهایی که مدعی تبادل آزاد هستند، جسارت به پیامبران را در این فضا آزاد می دانند ولی پیام علیه منافقان را مسدود می کنند.

وی با بیان اینکه در کشور برخی ها افتخار می کنند زیرپرچم منافقین عکس یادگاری می گیرند تصریح کرد: این ها اگر ضعفی در سیستم داخلی مسلمانان ببینند، آن را بزرگ جلوه می دهند و تظاهرات میلیونی ۲۲ بهمن برایشان جذاب نیست.

صفار هرندی با اشاره به وجود نفاق در برخی اصحاب رسانه که جنسشان مزدوری است افزود: با همه هجمه ها، تفکر مقاومت در حال رسوخ در کشورهای دیگر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان اینکه سردار قاسم سلیمانی اکنون به یک رسانه و ضدداعشی واقعی مبدل شده است، گفت: سردار سلمانی ضد داعش واقعی است درحالی که آمریکا ضد داعش بدلی به شمار می رود.

وی با بیان اینکه نباید نگران آن بود که ابزارهای رسانه ای دست ما نیست بلکه باید روی پیام کار کرد تصریح کرد: پیام پایه سفت و محکم ما است و پایه های دیگر نظیر اقتصاد لرزان است.

صفار هرندی بااشاره به انتخابات پیش رو، اظهار داشت: نباید کسانی که در زد و بندها و بده بستان ها فعال هستند را انتخاب کرد، بلکه باید کسانی را انتخاب کرد که در فقر ظاهری اما در غنای باطن هستند زیرا آنان سرمایه واقعی مملکت به شمار می روند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نگاه و تفکر سردار سلیمانی ها و اندیشه مقاومت باید حاکم شود به بیانیه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: برای تفسیر و تبیین این بیانیه در جامعه تلاش شود و رسانه مضامین مستتر در این بیانیه را تفسیر کنن زیرا تضمینی برای تداوم و رسیدن به چله دوم انقلاب خواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دوره پیش رو، دوره تکامل انقلاب اسلامی خواهد بود یادآور شد: انقلاب اسلامی در حال نورافشانی است و باید رسانه ای متناسب با نورافشانی انقلاب باشیم.

کد خبر 4550831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =