دستگاه قضا با مروجان سبک زندگی غربی برخورد کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: برخی افراد عناصر نفوذی بوده و در حال ترویج سبک زندگی غربی در کشور هستند که باید دستگاه های قضایی و اطلاعاتی با آنان برخورد جدی کنند.

محمدجواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر اینکه تلاش غرب در ترویج سبک زندگی غربی زیان‌های جبران ناپذیری به کشور و ملت می زند،گفت: برخی از افراد معتقدند که برای پیوستن به فرآیند جهانی شدن باید مظاهر زندگی غرب را هم به دست آوریم، این در حالی است که باید به آنان گفت که اگر خیلی هنر دارید، از مقتضیات و شرایط کشور خودمان استفاده کنید و سبک زندگی ایرانی- اسلامی را ترویج دهید.

وی افزود: برخی افراد جاهل معتقدند که از فرق سر تا نوک پا باید غربی شویم تا پیشرفت کنیم در حالی که بر این مسئله واقف نیستند که لوازم پیشرفت این مواردی نیست که آنان تصور می کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: ما حاضریم با چنین افرادی که از روی جهل اقدام به ترویج سبک زندگی غربی می کنند، صحبت کرده و حتی مناظره کنیم تا بلکه بیدار شوند.

ابطحی تاکیدکرد: البته تمام افرادی که در این وادی تلاش می کنند، جاهل نیستند بلکه برخی از آنان نفوذی هستند و از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب حمایت می شوند.

وی با بیان اینکه همه آنان می دانند در آینده ای نزدیک گفتمان اسلام بر جهان حاکم خواهد شد، اظهارداشت: بر این اساس و با به کارگیری عناصر نفوذی به دنبال آن هستندکه ارزش‌های والای اسلامی و بومی را از بین ببرند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: آنان دست به کار شده اند و حتی به آموزش و پرورش هم ورود کرده اند و سند ۲۰۳۰ هم در این راستا به صورت مخفیانه اجرا می شود. چرا که دشمنان انقلاب با به کارگیری عناصر نفوذی می خواهند کانون خانواده را در کشور ما از بین ببرند.

وی تأکید کرد: این مسئله حاکی از خیانت آشکار این افراد است که باید دستگاه های قضایی، اطلاعاتی و امنیتی به خوبی رفتار آنان را رصد کنند و جلوی فعالیت خائنان را بگیرند و نگذارند آنان ارزش های کشور را تغییر داده و سبک زندگی غربی را در کشور ترویج دهند.

کد خبر 4551287

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =