نتایج انتخابات اتاق بازرگانی استان قزوین اعلام شد

قزوین- رئیس هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین نتایج انتخابات این دوره را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی پرزحمت پس از پایان رأی گیر ی پنجمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی استان قزوین که همزمان با سراسر کشور روز شنبه برگزار شد نتایج این دوره از انتخابات را دقایقی قبل اعلام کرد.

وی در گفتگو با خبرنگاران که شنبه شب در اتاق بازرگانی قزوین برگزار شد اظهار داشت: در این دوره از انتخابات ۴۸۰ نفر واجدشرایط رأی دادن بودند که ۲۲۸ نفر در رأی گیر ی شرکت کردند و در بخش بازرگانی، صنعت، کشاورزی و معدن افراد منتخب خود را برگزیدند.

پرزحمت تصریح کرد: در بخش بازرگانی مهدی بخشنده با کسب ۱۲۷ رأی بیشترین رأی را از آن خود کرد، سید علی حسینی با ۸۷ رأی، حسین ساروخانی با ۸۷ رأی، مصطفی عادلی فر با ۷۷ رأی، محمدرضا فاروقی با ۷۴ رأی برگزیده شدند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگنی استان قزوین یادآورشد: همچنین در بخش صنعت مجید آهنگریان با ۹۲ رأی، منوچهر آزاد منش با ۹۱ رأی، مهدی عبدیان با ۸۹ رأی، نیما بصیری تهرانی با ۸۳ رأی و محمدرضا ماشاء اللهی با ۸۰ رأی بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و برای حضور در اتاق بازرگانی قزوین انتخاب شدند.

پر زحمت بیان کرد: در بخش معدن اصغر آهنی‌ها با ۹۰ رأی، امیر عادل طاهرخانی با ۷۸ رأی، منتخب افراد بودند.

وی گفت: در بخش کشاورزی هم علیرضا کشاورز قاسمی با ۱۰۵ رأی، مهدی جباری با ۸۹ رأی، سعید حلاج یوسف زادگان با ۸۴ رأی بیشترین رأی را کسب کردند.

پر زحمت اظهار داشت: در این دوره ۵۰ نفر در بخش‌های صنعت، کشاورزی، بازرگانی و معدن نامزد بودند که از ۲۵۰ رأی ریخته شده به صندوق‌ها ۱۵ نفر برای دوره پنجم انتخاب شدند.

کد خبر 4557345

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =