برگزاری انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی حیدریه

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: سومین جلسه انتخابات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی حیدریه برگزار و اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا خانپور روز یکشنبه در نشست مجمع عمومی انتخابات شهرک صنعتی حیدریه ضمن تقدیرو تشکر از حضور گسترده صاحبان صنایع در بخش خصوصی و تصمیم گیری در اداره شهرک اظهار کرد: برگزاری این انتخابات در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و کاهش تصدی گری شرکت شهرک‌های صنعتی انجام شده است که با اجرای این قانون فرصتی مناسب برای حضور بخش غیر دولتی در سطح مدیریت و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مناسب برای ارتقا نگهداری شهرک‌های صنعتی فراهم می‌شود.

این مراسم که با حضور گسترده صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی حیدریه برگزار شد، پس از معرفی ۸ نفر از کاندیدهای عضویت در هیئت مدیره و بازرس، مدیران پنج واحد تولیدی ساقه سلولز ایران - آلیاژهای تهران تاک- تولیدی بازرگانی هوا سلولز- پیل پود و سلولز مهرداد کهن پس از برگزاری انتخابات که بالاترین رأی را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی حیدریه به مدت دو سال انتخاب شدند.

در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری شهرک‌های و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره ۶ شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین، لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی واگذار شد.

هم اکنون در شهرک صنعتی حیدریه ۷۱ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد ۵۵ واحد تولیدی با اشتغال دوهزار و ۲۸۲ نفر نیز به بهره برداری رسیدند.
 

کد خبر 4557476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =