یک بچه شهرستانی که تازه به تهران آمده اظهار نظر می‌کند!

رئیس کمیته انضباطی در واکنش به پست کاپیتان استقلال گفت: اگر رحمتی از من بدش می‌آید خب بدش بیاید. چه لزومی دارد به همه مردم ایران اعلام شود رحمتی از من بدش می‌آید.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شجاعی، رئیس کمیته انضباطی در گفتگو با رادیو تهران در واکنش به خوانده شدن پست رحمتی در صفحه شخصی‌اش واکنشی تند و جنجالی داشت. وی در این خصوص گفت: وقتی یک بچه شهرستان که تازه به تهران آمده و به واسطه شهرت این اجازه را به خودش می‌دهد که در خصوص وزیر یا هر فرد دیگری اظهار نظر کند، این را باید کالبد شکافی کرد.

رئیس کمیته انضباطی که به شدت از عملکرد رسانه در انعکاس این گونه اخبار گلایه مند بود بیان داشت: رسانه ملی رسالت بزرگ‌تری دارد و این حق را ندارد که از بیت المال هزینه کند و پست شخصی رحمتی را بخواند. تهیه کننده برنامه از من خواهش می‌کند پاسخگوی سوالات انضباطی باشم اما رسانه وقت مرا با قرائت پست شخصی رحمتی می‌گیرد، چون مجری برنامه صلاح می‌داند.

وی در ادامه بیان داشت: این اظهار نظر شخصی رحمتی است و خودش مسئول آن است. مهم این است که بودن یا نبودن افراد در پستهای مختلف مناسبات خاص خودش را دارد. مگر من در مورد این که رحمتی سالهاست در استقلال حضور دارد اظهار نظر می‌کنم؟

حسن زاده افزود: اگر رحمتی از من بدش می‌آید خب بدش بیاید. چه لزومی دارد به همه ایران اعلام شود که رحمتی از من بدش می‌آید.

رئیس کمیته انضباطی با متهم کردن رسانه در دامن زدن به حاشیه‌های فوتبال و سهم آنها از این ناهنجاری‌ها تاکید کرد: یکی از بدبختی‌های فوتبال ما بخشی از آدم‌های حاضر در رسانه هستند. که انصاف به خرج نمی‌دهند. من برای آقا علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما متاسف هستم که اینقدر صدا و سیما رها شده که در رادیو پست شخصی یک بازیکن خوانده می‌شود.

کد خبر 4558691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 3 + 1 =

  نظرات

  • نظرات منتشر شده: 5
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • AE ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
   8 1
   تو که بچه تهرانی و شعور داری چرا توهین میکنی؟ توهین نکن به بچه شهرستانی. همین بچه شهرستانیها بودند و هستند که امنیت را برقرار کرده اند
  • ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
   7 1
   آقای رییس، چون توی تهران زندگی میکنین و من یک شهرستانی از شمال هستم حق صحبت و انتقاد ندارم ؟ شما در تهران شام چی میل مینمایید که خیلی بهتر از بقیه‌ی میفهمین
  • موسوی IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
   0 0
   حسن زاده چرا حرف را عوض می کنی؟ اگر چند شغله نیستی از خودت دفاع کن. اگر حق هستی لازم نبود به آقای رحمتی توهین کنی و از سن و سال شما بعید است و زشت است که شهرستانی بودن را تحقیر کنی!!!
  • IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
   0 0
   متاسفم برای ادبیاتت. هنوز خیلی مونده تا مترقی بشین و با محل تولدت فخر فروشی نکنی.
  • IR ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
   0 0
   این آدم لایق این سمت نیست. از آقای منتظری دادستان میخوام که باهاش برخورد کنه. چون به همه ما برخورده و توهین آشکاری به ملت ایران شده و عامل دود و ترافیک و بدبختی تهران همین فرهنگ خودبرتربینه