شهر جدیدی باید در کنار کرمانشاه ساخته شود

کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: کرمانشاه به مرحله ای رسیده که باید یک شهر جدید در کنار آن ساخته شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در نشست با مدیران شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: شهر مثل یک موجود زنده است که اگر به موقع به امور مختلف آن رسیدگی نشود لطمات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت و هزینه‌هایی گزاف را به دولت تحمیل می‌کند.

وی با اشاره به تصویب کلان‌شهر شدن کرمانشاه، گفت: کلان‌شهر شدن شهر کرمانشاه اتفاق بسیار مهمی است که محاسن بسیار زیادی برای شهر و شهروندان دارد و البته انتظار مردم نیز بالا می‌رود، لذا در سال ۹۸ باید بر مبنا و در شأن یک کلان‌شهر برنامه‌ریزی و ضوابط جدیدی تعریف کنیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سال آینده باید سال جهش در خدمات عمرانی و شهری کرمانشاه باشد، گفت: شهرداری کرمانشاه باید عنایت ویژه‌ای به حوزه گردشگری داشته باشد.

وی گفت: مسافران نوروزی توقع دارند به هر شهری سفر می‌کنند یک خلاقیت و نوگرایی در امور زیباسازی شهری ببینند و انتظار است شهرداری کرمانشاه نیز به این موضوع توجهی ویژه داشته باشد.

بازوند با بیان اینکه مردم و افکار عمومی می‌خواهند تکلیف پروژه قطار شهری کرمانشاه روشن شود، گفت: سال آینده باید این پروژه به سطح مطلوبی برسد.

وی با بیان اینکه سال آینده باید سال جهش در خدمات عمرانی و شهری کرمانشاه باشد، گفت: شهرداری کرمانشاه باید عنایت ویژه‌ای به حوزه گردشگری داشته باشد.

استاندار کرمانشاه افزود: مسافران نوروزی توقع دارند به هر شهری سفر می‌کنند یک خلاقیت و نوگرایی در امور زیباسازی شهری ببینند و انتظار است شهرداری کرمانشاه نیز به این موضوع توجهی ویژه داشته باشد.

وی عنوان کرد: مردم و افکار عمومی می‌خواهند تکلیف پروژه قطار شهری کرمانشاه روشن شود. در سال ۹۸ باید این پروژه به سطح مطلوبی برسد.

کد خبر 4560763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =