لزوم ترویج گفتمان‌سازی و تمدن‌سازی در اجرای گام دوم انقلاب

رئیس میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی قطب‌های فکری و فرهنگی گفت: تأکید مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بر روی کارآمدی، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و تمدن سازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ حسینی دبیر میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی قطب‌های فکری و فرهنگی در جلسه شورای این میز در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که با موضوع بررسی طرح‌های پیشنهادی صفوف برگزار شد، گفت: دستور اول جلسه، بررسی طرح پیشنهادی برگزاری مجموعه نشست‌هایی در راستای گام دوم انقلاب اسامی است که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد.

وی دستور دوم جلسه را بررسی طرح پیشنهادی نرم افزار «ولایت فقیه» خواند و افزود: نسخه اولیه گردآوری مباحثی که در طرح «ولایت فقیه» برای مبلغان برگزار شد، تهیه شده است و جهت تکمیل بسته نرم افزاری جامع که شامل کلیپ‌ها و پادکست‌ها می‌باشد، نیاز به تصویب میز دارد.

در ادامه، حجت‌الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی رئیس میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی قطب‌های فکری و فرهنگی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب، اظهار کرد: تأکید رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بر روی کارآمدی، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و تمدن سازی است و لذا تشریح، ترویج گفتمان سازی و نحوه تحقق و اجرا کردن گام دوم انقاب بسیار مهم و ضروری است.

وی افزود: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می‌خواهد کارآمدی نظام را ارتقا دهد، لذا اولویت اول این طرح پیشنهادی باید حول محور الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت شکل بگیرد و نیاز اصلی میز در سال ۹۸ در این اولویت و کار بر روی آن دیده می‌شود.

رئیس میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی قطب‌های فکری و فرهنگی با اشاره به اینکه می‌توان این طرح را در دو فاز طی کرد، افزود: در فاز اول، برگزاری نشست‌ها را اجرا خواهیم کرد و بعد از بازخوردگیری، در مورد نحوه کار در فاز دوم تصمیم گیری انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کلیت طرح نرم افزار ولایت فقیه مورد تأیید است اما چون این میز اجراکننده نیست، مقرر شد این طرح به طور جامع از طریق اداره تبلیغ نوین بررسی و به میز ارسال شود.

کد خبر 4568328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =