بدهی های دانشگاه پیام نور تسویه شد/ هیچ تعدیل نیرویی نداریم

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: امسال ۱۶۰۰ میلیارد ریال بدهی‌های قبلی دانشگاه را تسویه کردیم و سال آینده این مبلغ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و اداری و آزمایشگاه‌ها بکار می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، حسن علیزاده در دیدار با مدیران، رؤسای مراکز و واحدهای استان قزوین ضمن مناسب‌تر دانستن شرایط دانشگاه پیام‌نور به نسبت سایر دانشگاه‌ها اظهار داشت: وضعیت مناسب حاضر دانشگاه پیام نور نتیجه همدلی و همکاری مجموعه دانشگاه پیام نور است و این همدلی و همکاری موجب شده بتوانیم بدهی‌های دانشگاه را تسویه کنیم و جا دارد از مجموعه بزرگ دانشگاه پیام نور قدردانی شود.

وی ادامه داد: در دانشگاه پیام نور هیچ تعدیل و تحلیل نیرویی در حوزه اداری و علمی نخواهیم داشت.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره برنامه‌های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ اظهار داشت: اولویت‌های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ تنها تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و هیچ پروژه جدیدی تعریف و ایجاد نخواهد شد.

وی ضمن تاکید بر توانمندسازی استان‌ها گفت: در راستای توانمندسازی استان‌ها در صدد هستیم که با تفویض برخی امور به استان‌ها بتوانیم امور مربوط به کارکنان ازجمله صدور احکام، ارتقا سایر موارد را تسهیل و چابک کنیم.

معاون مالی و اداری دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: امسال ۱۶۰۰ میلیارد ریال بدهی‌های قبلی دانشگاه را تسویه کردیم و سال آینده این مبلغ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و اداری؛ وضعیت آزمایشگاه‌ها و توانمندسازی بیشتر دانشگاه به کار برده می‌شود.

وی گفت: اعضای هیئت علمی می‌توانند ۵۰ درصد موظفی خودشان را با فعالیت‌های پژوهشی و آموزش‌های آزاد و تولید محتوا تکمیل کنند.

کد خبر 4568939

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =