میراسماعیلی از ظرفیت‌های جودو استفاده کند/ نیاز به اتحاد داریم

معاون وزیر ورزش گفت: انتظار ما از رئیس آینده فدراسیون جودو این است که بتواند وضعیت موجود را بهبود ببخشد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضاداورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در مجمع انتخابات فدراسیون جودو که صبح امروز در هتل اسپیناس برگزار شد با انتقاد از وضعیت کنونی این رشته اظهار داشت: انتظاری که مردم از این رشته دارند، شرایط فعلی نیست و یک سعید ملایی که این چند سال درخشش خوبی داشته و مردم را امیدوار نگاه داشته، کافی نیست.

داورزنی با بیان این سوال که آیا ظرفیت و جایگاه جودوی ایران باید در آسیا و جهان این باشد؟ تصریح کرد: یکی از دلایل عمده ای که باعث شده جودوی ایران مسیر موفقیت را نداشته باشد، اختلافات، خودزنی‌ها و تخریب‌هایی بوده که در مسیر حرکت جودو وجود داشته و نباید دنبال مقصر بگردیم و همه جامعه جودو مقصر هستند به همین دلیل اکنون وقت همدلی و وحدت است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به فراز ونشیب هایی که در جودو وجود داشته و توجه گلخانه‌ای به استعدادها شده است، اکنون نیاز داریم که با طرحی نو، انقلابی در درون جودو بوجود آید و انتظارات مردم را برآورده کنند.

داورزنی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به واکنش فدراسیون جهانی به جودوی ایران اظهار داشت: اکنون فدراسیون جودو ایران شرایط حساسی دارد ونباید شرایط به سمتی رود که از داخل کشور، تحرکاتی بوجود آید که باعث ایجاد حساسیت در فدراسیون جهانی شود به همین دلیل باید با تدبیر عمل کنیم و از طرفی برای پاسخ به نامه فدراسیون جهانی هم زمان خواستیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه انتخابات به اتمام رسید، جامعه جودو را به همدلی و وحدت فراخواند و رئیس جدید فدراسیون را به استفاده از کلیه ظرفیت‌های این رشته تاکید کرد.

داورزنی اهمیت برنامه ریزی برای درخشش این رشته در میادین آسیایی، جهانی و المپیک را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: تا المپیک پانزده تا شانزده ماه فرصت باقی است و فدراسیون علاوه بر برنامه ریزی برای حضور پرقدرت در این رویداد باید برنامه ریزی بلند مدت هم برای آینده این رشته داشته باشد و در این راستا هم باید از ظرفیت‌ها ی استان‌ها بهره کافی ببرد.

وی انتظار از جودو را قرار گرفتن در بین قدرت‌های آسیا و جهان عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که جودو بتواند روزهای پرافتخار ی را برای ایران به ارمغان آورد.

داورزنی در بخشی از اظهاراتش به کوراش هک اشاره کرد توضیح داد: این رشته نباید در سایه قرار بگیرد و باید با برنامه ویژه زمینه موفقیت‌های آن را فراهم کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان حرکت ناجوانمردانه و ددمنشانه به مسلمانان نیوزلند را به شدت محکوم کرد و تاکید کرد: آمریکای جنایتکار باید پاسخ افکار عمومی را بدهد.

کد خبر 4569206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =