معاون عمرانی استاندار سمنان معارفه شد/فخری جایگزین ابک

سمنان - منوچهر فخری طی مراسمی همزمان با آخرین نشست شورای اداری استان سمنان به عنوان معاون عمرانی استاندار سمنان معرفی شد و حکم خود را دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین شورای اداری استان سمنان در سال ۹۷، صبح سه شنبه با حضور استاندار و اعضای این شورا در حالی به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد و آئین معارفه فخری به عنوان معاون عمرانی استاندار سمنان در کانون توجهات قرار گرفت.

در این مراسم همچنین از قدرت‌الله ابک سرپرست سابق معاونت امور عمرانی استانداری قدردانی شد.

معاون جدید امور عمرانی استاندار سمنان در این نشست ضمن بیان اینکه انجام نشدن امور به دلیل نبود برنامه ریزی دقیق و منظم یکی از آسیب‌های حوزه مدیریت امور عمرانی است، گفت: باید برای طرح‌های عمرانی در استان برنامه زمان بندی شده و دقیق تهیه و تدوین و نسبت به اتمام پروژه همزمان با برنامه زمانبندی شده، اقدام شود.‌

فخری بیان کرد: حلقه مفقوده ما در شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها آموزش است و باید برای داشتن شهرداری و شورای قوی، آموزش‌های تخصصی در دستور کار قرار گیرد، از سوی دیگر باید اذعان کرد که مدیریت حاکم بر مدیریت شهری در حال حاضر سلیقه‌ای است و به برنامه‌های راهبردی در این حوزه توجهی نمی‌شود که آسیبی بزرگ درحوزه مدیریت شهری است.

وی افزود: تنظیم و تهیه یک برنامه راهبردی حداقل پنج ساله در حوزه مدیریت شهری برای ثبات در اجرای امور بر اساس برنامه باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار سمنان گفت: اعتقاد دارم که درآمدهای حاصل از کمیسیون ماده ۱۰۰ نامشروع است و قوانین و مقررات در این حوزه نیاز به بررسی و واکاوی دارد لذا باید گفت در آمد حاصل از ماده ۱۰۰ باید در یک حساب جداگانه ذخیره و برای بهبود و رفع مشکلات شهری هزینه شود.

فخری افزود: فراوانی‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرهای استان سمنان می‌بایست بررسی شده و بر اساس آن در کمیسیون ماده پنج نیز با تصویب مصوبات مناسب، مشکلات درآمدهای کمیسیون برطرف شود.

در این مراسم حکم وزیر کشور برای منوچهر فخری توسط استاندار سمنان به وی اعطا شد.

کد خبر 4571923

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha