امسال نوروزگاه ها بسیار متنوع تر از سال گذشته هستند

رئیس شورای شهر تهران گفت: امسال نوروزگاه‌ها بسیار متنوع‌تر از سال گذشته هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی، گفت: امروز بازدیدی از نوروزگاه بلوار کشاورز داشتم اما قصد اولیه بازدید از نوروزگاه شهرری بود که بدلیل ترافیک مرکزی شهر تهران و کندی حرکت از نوروزگاه بلوار کشاورز بازدید کردم.

وی ادامه داد: در این بازدید محمدرضا جوادی یگانه، ابوالفضل رفیع و مسئولان ۴۰ نوروزگاه حضور داشتند و توضیحاتی در خصوص برنامه‌های نوروزگاه‌ها که از سوم تا دهم فروردین از ساعت ۳ و نیم تا ۸ شب برگزار می‌شود، ارائه کردند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نوروزگاه بلوار کشاورز نسبت به سال گذشته پررونق‌تر و متنوع‌تر بود، گفت: در این نوروزگاه موضوعات مختلفی برای شهروندان پیش بینی شده از جمله کارهای دستی، هنری، نمایشی، ورزشی و همچنین پذیرایی مختصری نیز از شهروندان تهرانی می‌شود که این نوروزگاه‌ها دو سه ساعت از وقت بازدید کنندگان را به راحتی پر می‌کنند.

رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: فضاهای مفرح خوبی برای سرگرمی مردم فراهم شده به ویژه در زمانی که به دلیل حوادث اخیر مردم کمتر در جاده‌ها حضور دارند و برگزاری این برنامه‌ها می‌تواند اوقات خوشی برای شهروندان ایجاد کند.

وی اضافه کرد: آنچه بیش از همه قابل تأمل است تنوع برنامه‌های فرهنگی و مفرح در نوروزگاه‌هاست که قطعاً برای شهروندان و گردشگران جذابیت دارد.

هاشمی با اشاره به بازدید از چند رود دره تهران گفت: خوشبختانه شهرداری تسلط خوبی بر رود دره‌ها دارد و پیش بینی می‌شود بارندگی‌هایی که برای اوایل هفته آینده پیش بینی شده مشکلی برای پایتخت ایجاد نکند.

کد خبر 4576982

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =