انقلاب اسلامی تمام معادلات سیاسی را در دنیا بر هم زده است

ارومیه - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: انقلاب اسلامی به جهت اینکه در طول تاریخ معادله سیاسی دنیا را بر هم زد مورد کینه آمریکا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجف‌قلیزاده سرایی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته اظهار داشت: در طول تاریخ هر انقلابی که صورت می‌گرفت تابع غرب و شرق بود ولی انقلاب اسلامی با رهبری داعیانه امام راحل با تاسی از آموزه‌های الهی و واقعه عاشورا تفاوت بزرگ ماهوی با دیگر انقلاب‌ها داشت.

وی با بیان اینکه همین تفاوت ماهوی انقلاب اسلامی از روز اول مورد کینه آمریکا و ایادی استکبار قرار گرفت چرا که منافع آن‌ها در منطقه به هم ریخت ادامه داد: ملت بزرگ ایران و سپاه پاسداران همواره پایبند آرمان‌هایی هستند که از همان روزهای اول انقلاب بستند هستند چرا که این عهد و پیمان ناگسستنی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تا روحیه انقلاب و جهاد در دل ملت بزرگ ایران است کینه‌های آمریکا و اذناب آن در منطقه هر روز بوجود می‌آید افزود: با وجود گذشت ۴۰ سال از انقلاب و رویارویی با انواع تهدیدها و توطئه‌ها توسط ایادی استکبار از مسیر انقلاب منحرف نشده و عدول نکردیم.

وی با بیان اینکه آمریکا و اذناب آن‌ها در منطقه تفکری که داشتند این بود که انقلاب مانع از پیشرفت ایران می‌شود گفت: انقلاب اسلامی با تفکرات بسیجی بارور شد و هر روز بیشتر از دیروز پله‌های ترقی را طی کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه تفکر بسیج این باور را تقویت کرد تا پله‌های موفقیت یکی پس از دیگری را طی کنیم گفت: یکی از عامل‌های کینه آمریکا با سپاه پاسداران این است که امنیت منطقه با وجود سپاه پاسداران مختل شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مسئله اصلی آمریکا تثبیت رژیم صهیونیست و مزدور اسرائیل است و همچنین یکی از پلیدترین اهداف آمریکا فرسایش انقلاب است افزود: دلیل کینه از سپاه این است که، سپاه یکی از نیروهای نظامی است که مایه اقتدار کشور در منطقه است.

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی و جهادی سپاه و بسیج مایه افتخار انقلاب است گفت: سپاه پاسداران به عنوان بازوی قدرتمند رهبری و فرزندان انقلاب توطئه‌های آمریکا و اذناب مستکبرش را در نطفه خفه کردند.

وی با اشاره به اینکه این حرکت سپاه است که کمپ نظامی آمریکا در منطقه را از بین برده است اضافه کرد: هر کجا ناممکن بوده را سپاه پاسداران با تفکرات بسیجی خود به ممکن تبدیل کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: تروریست تلقی شدن سپاه توسط ترامپ غیر قانونی و خصمانه است و مطمئن باشید با پیشنهاد نخست وزیر صهیونیست صورت گرفته است.

کد خبر 4588657

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =