اعزام شمشیربازان به مسابقات جایزه بزرگ سئول بدون سرمربی!

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای حضور در مسابقات جایزه بزرگ کره جنوبی فردا بدون سرمربی عازم سئول می‌شود!

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های شمشیربازی جایزه بزرگ کره جنوبی از جمله رویدادهایی است که نتایج و عملکرد شمشیربازان در آن در امتیاز المپیکی تأثیرگذار است. شمشیربازان اسلحه سابر ایران نیز در این مسابقات حضور دارند اما با شرایطی متفاوت نسبت به همیشه.

رقابت‌های جایزه بزرگ کره جنوبی تنها در بخش انفرادی برگزار می‌شود درحالیکه شمشیربازان برای کسب امتیاز و سهمیه المپیک در بخش تیمی دورخیز کرده‌اند. به همین دلیل تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران با یک بازیکن کمتر نسبت به همیشه و با ترکیبی سه نفره در میدان حاضر خواهد شد. ضمن اینکه سفر این شمشیربازان به سئول و رویارویی با حریفانشان بدون سرمربی انجام خواهد شد.

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر است. وی در تمام رویدادهایی که در بخش تیمی برگزار می‌شود کنار این تیم حضور دارد اما از آنجا که مسابقات سئول تنها در بخش انفرادی برگزار می‌شود همراه با ملی پوشان نخواهد بود تا اینگونه در فدراسیون شمشیربازی و برای تیم اسلحه سابر، مدیریت هزینه هم شده باشد. وی معمولاً در رویدادهایی که فقط در بخش انفرادی برگزار می‌شود، کنار تیم نیست،

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ کره جنوبی ٦ تا ٨ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری شمشیربازان اعزامی به این رقابت‌ها هستند. این ملی پوشان فردا دوشنبه تهران را به مقصد سئول ترک می‌کنند.

مسابقات جام جهانی اسپانیا دیگر رویداد تأثیرگذار در امتیاز المپیکی شمشیربازان است. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در این رقابت‌ها که ٢٠ تا ٢٢ اردیبهشت ماه در مادرید برگزار می‌شود، با ترکیب کامل همراه با سرمربی حضور خواهد داشت.

کد خبر 4596153

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =