مدارس حمایتی کاشان در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد

کاشان - رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان از فعالیت ۳۶۰ معلم خرید خدمت در کاشان خبر داد و گفت: مدارس حمایتی کاشان در سال تحصیلی جدید افزایش نمی‌یابد.

حسین مقنی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در سال تحصیلی آینده مدارس حمایتی ما افزایش نخواهد داشت، اظهار داشت: لازم به ذکر است که شهرستان کاشان دارای ۳۱ مدرسه حمایتی است و حدود ۳۶۰ نیرو در این مدارس مشغول به خدمت هستند.

وی با بیان اینکه اغلب خانواده‌ها از این نیروها در مدارس حمایتی رضایت دارند، افزود: دلیل این رضایت آن است که یک نیروی جوان و با انگیزه تمام تلاش خود را در ارائه خدمات به کار گرفته است و در مقابل نیز برای افزایش سطح مهارت آنها دوره‌های مختلفی را برگزار می‌کنیم.

حقوق سال تحصیلی گذشته معلمان خرید خدمت تا ۹۸ درصد پرداخت شده است

رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با بیان اینکه حقوق سال تحصیلی گذشته معلمان خرید خدمت تا ۹۸ درصد پرداخت شده است، ابراز داشت: حقوق سال تحصیلی جاری تاکنون پرداخت نشده است اما با وجود پرداخت حقوق اکثر معلمان در سال تحصیلی گذشته تمهیداتی پیش بینی شده تا بخش نخست حقوق سال تحصیلی جاری طی چند روز آتی پرداخت شود اما تمامی بیمه‌های آنان به صورت منظم پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این طرح نواقصی دارد، گفت: ما چندین جوان با مدارک تحصیلات عالی دانشگاهی را جذب آموزش و پرورش کردیم و با وجود آنکه این طرح نواقصی دارد و ما نیز به آن اذعان داریم اما اگر منتقدان به این طرح ایراداتی وارد می‌دانند، باید طرحی جایگزین ارائه دهند.

مقنی ضمن اشاره به جزئیات طرح معلمان خرید خدمت در کاشان گفت: کاشان یکی از شهرستان‌هایی است که بالاترین معلمان خرید خدمت را جذب کرده است به نحوی که تاکنون حدود ۶۰ فوق لیسانس شامل ۴۰ نفر زن و ۲۰ نفر مرد، حدود ۲۸۰ نفر لیسانس شامل ۲۲۰ نفر زن و ۶۰ نفر مرد و برخی از افراد نیز با مدرک دکتری وجود دارد.

کد خبر 4598118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =