روابط عمومی ها زمینه پویایی دستگاه های اجرایی را فراهم کنند

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: روابط عمومی ها بایستی زمینه عملکرد بهتر، توسعه سازمانی و پویایی دستگاه های اجرایی را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی ظهر سه شنبه در همایش روابط عمومی‌های استان مرکزی در اراک اظهار داشت: در حال حاضر استان مرکزی نیازمند جنب و جوش و تحرک بوده و تا زمانی که پویایی در دستگاه‌های اجرایی ایجاد نشود، تحول اتفاق نخواهد افتاد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: در حقیقت روابط عمومی‌ها باید بنیان گذار تغییر و خلاقیت در دستگاه‌ها باشند و با خلق افق‌های جدید به توسعه دستگاه اجرایی خود کمک کنند. همچنین اثرگذاری بر افکار عمومی و جامعه ازجمله مهمترین وظایف روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی است.

اکرمی بیان کرد: سال جاری با وجود شرایط تحریم، مشکلات اقتصادی و برخی تنگناها، شرایط ویژه ای دارد که باید تصمیمات متفاوت اتخاذ شود. در این رابطه باید روابط عمومی‌ها عامل تحرک و پویایی دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه استان و کشور باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در راستای اهداف مذکور، روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان وظیفه دارند تا مزیت‌های استان مرکزی را معرفی کنند چراکه استان مرکزی پتانسیل‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف دارد.

اکرمی با تاکید بر توسعه صنعت گردشگری استان گفت: استان مرکزی سرزمینی با جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد است که نیاز به معرفی دارد. صنعت گردشگری درآمد سرشاری به همراه دارد و جایگزین اقتصادی مطلوبی است که بای مورد توجه قرار گیرد.

کد خبر 4598222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =