سه طرح بیمه درمانی نیروهای مسلح رونمایی شد

سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه سلامت دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.

این سازمان در راستای ارتقای سلامت و ارائه بهتر خدمات سه طرح، تشکیل پرونده سلامت الکترونیک در حوزه دندانپزشکی، طرح توسعه خدمات و تعهدات سازمان و همچنین از سه عنوان کتاب در حوزه بیماری‌های شایع و مزمن همچون دیابت و خود مراقبتی، فشارخون و سرطان سینه رونمایی شد.

هیأت رئیسه وزارت دفاع، رؤسای ادارات بهداشت امداد و درمان نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور جانشین سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، امیر نوروزی مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح در این مراسم حضور داشتند.

این مراسم پیش از ظهر امروز در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان چمران برگزار شد.

امیر سرتیپ فرشاد نجفی‌پور جانشین رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، در مراسم رونمایی از سه طرح سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح که پیش از ظهر امروز در بیمارستان شهید چمران برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد هوشمندسازی سامانه اتوماسیون اداری در حوزه ارائه خدمات بهتر به افراد تحت پوشش بیمه از جمله اهداف ما بود که امروز به این مرحله از موفقیت رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما در سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح سه اصل را با جدیت دنبال کنیم، افزود: اولین مسئله‌ای که همواره به دنبال آن هستیم حل مشکل افراد بیمه شده است، ما هیچ‌وقت بیمه شده را رها نخواهیم کرد، چون مشکل او در واقع مشکل خود ما است و باید حل و فصل شود.

امیر نجفی‌پور با اشاره به اینکه تخلف و سهل انگاری در سیستم ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، افزود: تمام تلاش خود را در راستای تکریم نیروهای خود انجام می‌دهیم و در مقابل از افراد توقع عملکرد مطلوب داریم.

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات بهتر نیازمند اجرای سیستم آنلاین هستیم، گفت: در راستای هوشمندسازی سیستم خدمات درمانی گاهی با مشکلات مالی، امنیتی و همچنین مشکلات فناوری و روبرو بودیم که امروز با تلاش متخصصان مربوطه در سازمان تمامی این مشکلات مرتفع شده است.

جانشین رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان امروز از نظر فناوری در محدوده قابل قبولی قرار گرفته است، افزود: امروز بحمدالله مشکل مالی هم در اجرای این روند مرتفع شده و همچنین بسیاری از مشکلات امنیتی هم حل و فصل شده است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ اطلاعات در سطوح بالای فرماندهی گفت: جهت نفوذناپذیری در اطلاعات موجود در سرورها سعی کردیم از چندین نرم‌افزار غیرقابل نفوذ استفاده کنیم و یا در برخی موارد برنامه‌ها را بازنویسی کنیم تا ملاحظات امنیتی رعایت شود.

امیر نجفی‌پور در پایان گفت: اگر مسئله امنیت اطلاعاتی مطرح نبود تاکنون سامانه هوشمندسازی بیمه شدگان نیروهای مسلح به طور صد در صد انجام شده بود.

کد خبر 4599399

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =