روحانیون با برنامه هدفمند برای تبیین گام دوم انقلاب اقدام کنند

بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برای تبیین گام دوم انقلاب می‌طلبد که تمام اقشار تأثیر گذار اعم از روحانیون، تشکل‌های دینی و هیئت‌های مذهبی پای کار بوده و هدفمند عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی ظهر پنج شنبه در نشست مشترک عملیات رمضان ۱۴۴۰ با اشاره به برنامه‌های چند ساله دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: حمله‌ها و هجمه‌های دشمن بر کسی پوشیده نیست چراکه تا زمانی که مملکت ایران را در دست نگیرد، سکوت نمی‌کند.

وی با بیان اینکه دشمن در برهه‌ای از زمان حمله‌هایش را تحت عنوان شبیخون فرهنگی انجام می‌داد که با روشنگری‌های امام رسوا شد، افزود: در زمان حال دشمن می‌خواهد مردم را نسبت به نظام ناامید کرده و انقلاب را ناکارآمد جلوه دهد.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه دشمن از تمام گزینه‌های روز میز برای شکست انقلاب استفاده کرده است، اظهار کرد: اگر تفکر محاسبه گری در مردم ایجاد شود، قطعاً دشمن با شکست مواجه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب نیازمند حرکتی جهادی است، اظهار کرد: در چهل ساله دوم انقلاب به حرکت‌هایی شبیه به دهه ۶۰، هدفمند و اقداماتی برای هجمه به دشمن نیاز داریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب باید تمام ظرفیت‌ها پای کار بیاید، اظهار کرد: تحقق آرمان‌ها همان تحقق تمدن اسلامی و مقدمه‌ای برای ظهور امام عصر (عج) است.

حجت الاسلام رضایی بیانیه گام دوم را منشوری برای جامعه عنوان کرد و گفت: این بیانیه اقدامی مهم از رهبری بوده که باید در این امر سربازان ولایت بازوی ولایت باشند.

وی بیان کرد: تبیین گام دوم انقلاب می‌طلبد که تمام اقشار تأثیر گذار اعم از روحانیون، مبلغات، بانوان فرهیخته، تشکل‌های دینی و هیئت‌ها پای کار بوده و هدفمند عمل کنند.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه باید گروه‌های دارای فکر و اندیشه در هیئت‌ها شناسایی شوند و مورد استفاده قرار گیرند، اظهار کرد: روحانیون و هیئت‌های مذهبی ظرفیت‌های عظیمی بوده که به نحو مطلوب استفاده نمی‌شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: ایجاد خودباوری، ارائه مسیر به آرمان‌های انقلاب، توجه مردم به دستاوردهای انقلاب، امید به آینده، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی از پیام‌های بیانیه گام دوم انقلاب بوده که باید تبیین و نهادینه شود.

کد خبر 4599935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =