مبارزه با استکبار باعث مرگ تدریجی آمریکا می‌شود

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: کشورهای جهان به دنبال آن هستند که با استکبار مبارزه کنند و این موضوع باعث مرگ تدریج آمریکا می‌شود.

لطف الله فروزنده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تهدید جدید مسئولان آمریکا علیه ایران، گفت: آنها به دنبال تغییر ماهیت نظام ما هستند. پیش از این هم گفته بودند که تغییر نظام و ماهیت آن در دستور کارشان قرار دارد زیرا رویکرد انقلابی ضمن اینکه ایران را یک کشور قدرتمند می‌کند، گفتمانش نیز منطقه‌ای و جهانی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی و ماهیت انقلابی دولت آن در منظر بین‌الملل باعث ایجاد نوعی بیداری برای کشورهای منطقه و دنیا شده است و برای کشورهای جهان این موضوع مهم می‌شود که با استکبار مبارزه کنند به همین جهت، این موضوع باعث مرگ تدریجی آمریکا خواهد شد. طبیعی است که این موضوع حاشیه امن نظام استکبار را بهم می‌ریزد.

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره دستاوردهای تحریم و تهدیدهای آمریکا علیه کشورمان، گفت: اعمالی که امروز از آمریکا شاهد هستیم باعث شده است تا ماهیت آنها برای همه ملت و تمام گروه‌ها و در اصل تمام کسانی که به ایران و جمهوری اسلامی علاقه مند هستند، آشکار شود، به هر حال آنها دشمن هستند و به نابودی نظام و کشور فکر می‌کنند.

فروزنده با بیان اینکه پیش از این، آمریکا به شکلی بسته و منافقانه دشمنی خود را اعمال می‌کرد اما اخیراً ترامپ و اطرافیانش بسیار علنی در حال نمایش دشمنی خود با نظام جمهوری اسلامی است، گفت: طبیعتاً این موضوع باعث می‌شود تا ما وحدت و انسجام بیشتری داشته باشیم و به این فکر بیفتیم که توان خود را در بخش‌های مختلف از منظر نظامی، اقتصادی و سیاسی تقویت کنیم.

کد خبر 4601027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =