ورزش و جوانان خراسان شمالی رغبتی به اجرای برنامه‌های مهم ندارد

بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی میل و رغبتی برای اجرای برنامه‌های مهم در این عرصه ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی شجاعی بعدازظهر یک شنبه در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد با تاکید بر اینکه باید برای ورزش و جوانان برنامه‌ریزی داشت، اظهار کرد: به مدیر کل ورزش و جوانان چند موضوع را گفته‌ام تا پیگیری کند اما متأسفانه انگار نیست؛ این نشان می‌دهد مدیری که نیست یعنی نیست، بنابراین تا هنگامی که مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی پیدا شود در جلسات مختلف نام وی را خواهم آورد تا حاضر و تکلیف‌های خواسته شده را گزارش بدهد.

شجاعی افزود: تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ۱۹ مهر بجنورد و برپایی مقدمات تیم‌داری خراسان شمالی در لیگ‌های کشوری از جمله وظایف مدیرکل ورزش و جوانان استان بوده اما ظاهراً میل و رغبتی در انجام این امور ندارد.

وی در ادامه به مسقف شدن استخر روباز بانوان واقع در محل پارک بش قارداش اشاره کرد و گفت: طی بازدیدی که از این استخر داشته‌ام بهتر است بانوان همه روزه بتوانند از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کنند و تنها صرف سه ماه در سال نباشد پس بهتر است این استخر مسقف و در هزینه‌های این پروژه استانداری به شهرداری کمک خواهد کرد.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه باید برای جوانان زیر ساخت‌های ورزشی فراهم شود، اظهار کرد: باید در هر محله زمینی در نظر گرفته و ساخت و ساز ورزشی در آن انجام شود تا جوانان در یک محیط سالم دور یکدیگر جمع شوند.

شجاعی با بیان اینکه از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی کمتر استفاده می‌شود، تصریح کرد: در انتخاب هر پستی خانم و آقا برای بنده تفاوتی ندارد و کسی را انتخاب خواهم کرد که بدانم می‌تواند امورات را مدیریت کند و انتخاب و منصوبات را بر اساس توانایی فرد منظور می‌کنم.

وی تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهر باید برنامه محور باشند و فضایی را ایجاد کنند که به ضرر مردم نباشد.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه تمام مشکلات بر اساس اهمیت اولویت بندی شوند، افزود: شخصاً در این زمینه به کمک شورای اسلامی شهر خواهم آمد تا مشکلات بر اساس اهمیت و اولویت بندی برطرف شود.

وی گفت: باید مشکلات به گونه‌ای الویت بندی شود که بگویم در سال جاری فقط می‌توانیم به طور مثال چهار مشکل را برطرف کنیم برای مردم شفاف سازی کنیم وقتی میدانیم نمی‌توانیم مشکلات را برطرف کنیم، بنابراین وعده ندهیم.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی با گلایه از اینکه مدیران کمبود اعتبار را بهانه انجام ندادن امور اعلام می‌کنند، اظهار کرد: این موضوع یکی از ضعف‌هایی است که در استان وجود دارد وقتی با هدف برنامه‌ای را پیش نبریم قطعاً برنامه‌ای برای تولید نخواهیم داشت.

شجاعی اعلام کرد: باید به دنبال افزایش درآمد شهرداری نباشیم اگر شیوه اجرایی تغییر یابد تحولی در راستای افزایش درآمد به وجود خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه در تمام کارها مخالفت وجود دارد، گفت: چنانچه به فکر انتقاد در هر کاری باشیم و بخواهیم جایگاه کسی را خراب کنیم به این معنا است که نتوانسته‌ایم وظیفه خود را به خوبی انجام، بنابراین باید همواره تحمل و آرامش را سرلوحه کار قرار دهیم تا به نتایج بهتری برسیم.

وی ادامه داد: شوراها سعی کنند مشکلات مردم را حل و زمینه‌ای را فراهم کنند که در راستای کمک به مردم به کسی ضرر وارد نشود چرا که تمام اعضای شورا نماینده مردم هستند و اگر هر کسی در هر جایگاهی وظیفه‌اش را درست انجام دهد کفایت می‌کند و مشکل دیگری به وجود نخواهد آمد.

کد خبر 4602808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =