اشتغال یکی از مشکلات اصلی استان کرمان است

کرمان - استاندار کرمان اشتغال را یکی از مشکلات اصلی این استان دانست و گفت: باید برای رفع مشکلات این حوزه به دنبال راه حل باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد فدایی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با نمایندگان جامعه کارگری بیان داشت: ما از نیروهای کارگری که در کرمان است می‌توان استفاده بیشتری کنیم؛ خصوصاً امسال که مساله رونق تولید مطرح است.

وی با اشاره به اینکه شش محور اساسی در زمینه رونق تولید در استان کرمان مشخص کرده ایم، افزود: مسائل کارگری و کارفرمایی در کشور و استان مسئله جدیدی نیست.

استاندار کرمان گفت: کمک می‌کنیم تا بخشی از مشکلات کارگری که به ما و سیستم اجرایی مربوط می‌شود مرتفع شود و بخشی که کمک به تولید و اشتغال است پیگیری می‌کنیم. توقع داریم راه، حل‌هایی هم داشته باشند تا ما از راه حل‌های عملی استفاده کنیم و اگر راه حل اجرایی نداشته باشید امکان حل مشکل وجود ندارد.

وی با بیان این که امیدوارم با کمک هم به حل مشکلات کارگری بتوانیم کمک کنیم، اظهار داشت: کارگرانی که در استان وجود دارند ظرفیت خوبی مخصوصاً در انتقال تجارب خود به کارگران جوان محسوب می‌شوند.

استاندار کرمان گفت: یکی از مشکلات اصلی کشور و استان ایجاد اشتغال است زیرا نگرانی و دغدغه بسیاری از خانواده‌ها بیکاری فرزندانشان است که باید با کمک هم راه‌حل‌هایی ارائه کنیم.

کد خبر 4605575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =