بانوان در توسعه تعاملات اجتماعی نقش بسزایی دارند

کاشان - شهردار کاشان با اشاره به اینکه بانوان در توسعه تعاملات اجتماعی نقش بسزایی دارند، گفت: فرهنگسرای بانو کاشان پاتوقی برای بانوان تأثیرگذار جامعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ابریشمی راد بعد از ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح فرهنگسرای بانو سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه توسعه تنها با رویکرد فرهنگی محقق می‌شود، اظهار داشت: شهرداری یک نهاد اجتماعی است و بر همین اساس سرفصل‌های شهرداری توسعه تعاملات اجتماعی و ارتقای فرهنگ عمومی است و با ادغام این دو مهم جامعه‌ای متناسب آحاد مردم ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر در بخشی از مناطق پیشرفت بیشتری مشاهده می‌شود، رفتار متناسب‌تری از مردم آن منطقه شاهد هستیم، افزود: ما در جامعه‌ای این سخنان را مطرح می‌کنیم که هزاران سال قدمت و تاریخ فرهنگی دارد و میراث دار آن هستیم، بر این اساس هرکس به ما مراجعه کند این ویژگی را باید در ما ببیند در حالی که شهرداری کاشان هیچ گاه نمی‌تواند بدون مشارکت‌های مردم مدعی این مهم باشد.

شهردار کاشان با بیان اینکه در مسئولیت‌های خود به توسعه تعاملات کمتر توجه کردیم، ابراز داشت: این مهم با حضور بانوان میسر است چراکه با وجود فراوانی ۵۰ درصدی بانوان در کاشان، این قشر در جمعیت شهری تأثیر ۹۰ درصدی دارند که این موضوع مسئولیت بانوان را نیز افزایش می‌دهند که یکی از مهمترین نهادها در این موضوع خانواده است.

وی با بیان اینکه تعیین موقعیت فعلی بانوان در توسعه تعاملات اجتماعی نقش بسزایی دارد، گفت: فرهنگسرای بانو مرکزی ویژه پاتوق بانوانی است که می‌تواند منشأ اثر باشند و از آنجا که خداوند هیچ موجود را بی تأثیر نیافریده است، تمامی بانوان می‌توانند در جامعه خود تأثیرگذار باشند.

کد خبر 4605782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =