توسعه منابع انسانی کلید موفقیت سازمانی است

دوره آموزشی توسعه منابع انسانی با رویکرد برنامه توسعه فردی برای مشاوران و معاونان دفاتر ستادی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دوره آموزشی توسعه منابع انسانی با رویکرد برنامه توسعه فردی برای مشاوران و معاونان دفاتر ستادی سازمان حفاظت محیط زیست در روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت در محل سالن سرو پارک پردیسان با سخنرانی بهزاد ابوالعلایی، عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی و از اساتید و مشاوران برجسته این حوزه برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان با اشاره به اهمیت توانمندی تصمیم سازان و تصمیم گیران سازمان در بخش‌های مختلف، افزود: معاونان دفاتر در صف اول راهبران و مجریان برنامه‌های سازمان هستند و برای تحقق بخشیدن به برنامه‌ها و همچنین استفاده بهینه از پرسنل سازمان، نیاز به توسعه دانش و مهارت‌های نیروی انسانی هستند.

آرش یوسفی گفت: در این دوره آموزشی که باتوجه به اهمیت برگزاری آن، با حضور و سخنرانی اصغر دانشیان، معاون توسعه مدیریت سازمان و اسکندر امیدی نیا، سرپرست معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان برگزار شد؛ مدعوین با یکی از اصلی ترین مباحث مدیریت منابع انسانی یعنی برنامه توسعه فردی آشنا شدند.

یوسفی افزود: معاونان دفاتر به عنوان تصمیم سازان و مجریان برنامه‌های سازمان، در صف اول رسیدن به اهداف سازمانی هستند و برای دستیابی به این هدف مهم باید دانش‌ها، مهارت‌ها و شایستگی‌های خود را در زمینه توسعه فردی خود و مجموعه تحت مدیریت ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه توسعه منابع انسانی کلید موفقیت سازمانی است؛ گفت: انتظار داریم با برگزاری چنین دوره‌هایی، علاوه بر تربیت مدیران آینده از بدنه تخصصی سازمان، به مدیریت کردن هرچه بهتر منابع انسانی نیز کمک شود.

کد خبر 4605834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =