توانایی مردم را باور کنیم /نرسیدن منابع حلقه مفقوده نظام اداری

بیرجند- رئیس سازمان بسیج سازندگی با تاکید براینکه مسئولان توانایی مردم را باور کنند، گفت: اگر بر توانایی مردم باور و اعتماد به نفس و خوداتکایی ایجاد شود، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد زهرایی صبح شنبه در همایش رسم هجرت و آئین اتمام ۱۸۴ پروژه عمرانی و زودبازده و عام المنفعه در خراسان جنوبی انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها متفاوت است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی ارزشی بوده و در آن هر نفر خودش را با تعهد و تکلیف خود مقایسه می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر ارزش‌ها و باورهای ما به فراموشی سپرده شود، دفاع ما مانند هشت سال دفاع مقدس نخواهد بود، افزود: هر چه کید و حیله دشمن بیشتر شود، ایستادگی و استقامت و وحدت جامعه اسلامی بیشتر می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: سال ۹۸ با گام دوم انقلاب مقارن شده بنابراین پیشنهاد می‌کنیم گام دوم انقلاب را مطالعه کنید و نسبت به کار تخصصی خود، نقش خود را در تبیین گام دوم موشکافانه تحلیل کنید.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر اینکه امروز باید انقلابی و آتش به اختیار عمل کنید، تاکید کرد: امروز روز حرکت‌های انقلابی و جهادی است و نشستن جواب نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه امروز اختلاف ما با آمریکا، اختلاف باورها است، اظهار کرد: امروز جنگ اقتصاد شروع شده و اگر بر توانایی مردم باور شود و اعتماد به نفس و خوداتکایی در مردم ایجاد شود، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سرهنگ زهرایی با بیان اینکه حلقه مفقوده نظام اداری ما نرسیدن منابع و عدم تسهیل گری به دست مردم است، افزود: شما جهادگران در گام دوم انقلاب به دست و چشم هیچکس نگاه نکنید چراکه منشأ تغییر و اصلی انسان است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر اینکه باید مسئولان توانایی مردم را باور کنند، افزود: جهادگران سفیر کار و تلاش بوده و باید مورد توجه واقع شوند.

وی با بیان اینکه باید نقش خودمان را در شرایط حساس و پیچیده کنونی مشخص و تعریف کنیم، افزود: ما مدیون مردم و انقلاب هستیم.

سرهنگ زهرایی با اشاره به خسارت‌های سیل در کشور بیان کرد: برکات سیل ده برابر خسارت‌ها بود چراکه تجلی گر انسجام و وحدت مردم بود.

سرهنگ زهرایی با بیان اینکه دست برادری سپاه و ارتش در مقابله با سیل قابل ستایش است، بیان کرد: پنج هزار و ۲۰۷ گروه جهادی و مردمی از بسیج به مناطق سیل زده در قالب ۸۲۰ هزار نفر اعزام شدند.

سرهنگ زهرایی از اجرای طرح جهاد و همبستگی ملی برای ساخت منازل آسیب دیده در سیل خبر داد، افزود: هر منزل یک متولی جهادی دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: ۷۰ هزار مسجد در کشور داریم که هر مسجد یک خیر می‌تواند برای مرمت و تعمیر این منازل همکاری کند.

وی خواستار حمایت از این طرح شد و اظهار کرد: میثاق همدلی با یکدیگر ببندیم تا آلام مردم سیل زده را کاهش دهیم.

کد خبر 4607628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =