۴ میلیون و ۲۰۰ مشترک برق در استان اصفهان وجود دارد

کاشان - مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان کاشان را دومین شهر مصرف کننده برق استان اصفهان دانست و گفت: چهار میلیون و ۲۰۰ مشترک در استان اصفهان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید علاقه مندان بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با پیگیری نماینده و مدیریت برق منطقه تعرفه برق در چهار ماه از سال کاهش پیدا می‌کند، اظهار داشت: برای هر یک از شهرستان استان اصفهان حداکثر میزان بار مصرفی برق را تعیین شده و اگر هر شهرستانی از حدود تعیین شده فراتر مصرف داشته باشد، به صورت خودکار بار خاموشی را آن منطقه متحمل می‌شود.

وی با بیان اینکه امید است مردم در عدم افزایش بار نقش بسزایی داشته باشند افزود: تعداد مشترکان در استان اصفهان به چهار میلیون و ۲۰۰ نفر می‌رسد که ۲۴ هزار مشترک آن صنعتی و مابقی معمولی هستند و شهرستان کاشان نیز ۱۹۰ هزار مشترک را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان کاشان را بعد از شهرستان اصفهان بیشترین مصرف کننده برق استان دانست و ابراز داشت: حدود دو هزار کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف ما در استان اصفهان است و دو هزار و ۵۰۰ پست توزیع در منطقه داریم و نکته جالب آنکه شهرستان کاشان ۷۰ هزار پایه روشنایی دارد که ۱۶ درصد پایه‌های روشنایی استان اصفهان به کاشان اختصاص دارد.

وی از ساخت ساختمان برق منطقه کاشان خبر داد و گفت: این ساختمان در حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و این ساختمان حتی از ساختمان استان اصفهان بهتر و بزرگ‌تر است و لازم به ذکر است که این شهرستان بیشترین اعتبار را به خود تنها در بخش توزیع اختصاص داده است.

کد خبر 4612776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =