تفاهم‌نامه بین هیأت گزارش ملی سیلاب و دانشگاه منابع طبیعی گرگان

گرگان- تفاهم‌نامه همکاری بین هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دانشگاه جامع گلستان امضا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه در حاشیه جلسه کارگروه هیات ویژگی به سیل اخیر در استان گلستان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و دانشگاه گلستان امضا شد.

در راستای همکاری‌های مشترک، تفاهم‌نامه همکاری میان هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها به نمایندگی محمود نیلی احمدآبادی و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به نمایندگی علی نجفی‌نژاد به امضاء رسید.

این تفاهم‌نامه در خصوص همکاری علمی، پژوهشی، فنی و اجرایی به منظور تهیه و تدوین گزارش ملی سیلاب ها در کارگروه‌های هوا و اقلیم، هیدرولوژی و منابع آب، مهندسی رودخانه و سازه‌های هیدرولیکی، مدیریت بحران، منابع طبیعی و کشاورزی، محیط زیست، اقتصاد و تامین مالی و معرفی نماینده در کارگروه‌های ملی انجام شد.

استفاده حداکثری از نظرات کارشناسی همکاران هیأت در استان گلستان، همکاری با نمایندگان استان در معرفی به سازمان‌ها و اخذ اطلاعات به عنوان هیأت، جزو تعهدات هیأت ویژه است و معرفی اعضای هیأت علمی صاحب نظر و کارشناسان خبره جهت همکاری با هیأت، جلب مشارکت فنی و علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و سایر مراکز آموزشی- پژوهشی استان گلستان و کارشناسان استان در تبیین واقعیات حادثه، نقاط ضعف و قوت اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌های اجرایی و تببین درس‌آموخته‌ها و راهبردهای اصلاحی جزو تعهدات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان است.

شایان ذکر است: این تفاهم‌نامه در ۶ ماده به امضا رسید و هزینه‌های مرتبط با اجرای این تفاهم نامه از محل اعتبارات تخصیص یافته به هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها، تامین خواهد شد.

کد خبر 4614453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =