نقش ارزنده روابط عمومی در تشریح کارهای دولت/ رامسر قطب همایش ها

رامسر - فرماندار رامسر از روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای مدیران یاد کرد و گفت: روابط عمومی نقش ارزنده ای در تشریح عملکرد دولت و نظام دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد آزاد شنبه شب در گردهمایی روابط عمومی‌های ادارات شهرستان رامسر با بیان اینکه روابط عمومی‌ها چشم و گوش یک اداره هستند که اقدامات مدیران ادارات را به سمع و نظر مردم می‌رسانند گفت: مجموعه عملکرد روابط عمومی‌ها به عنوان عملکرد شهرستان تلقی می‌شود و به سمع و نظر مردم می‌رسد.

وی افزود: روابط عمومی‌ها اقدامات ادارات را به صورت کامل پوشش می‌دهند که نقش بزرگی در تشریح اقدامات دولت و نظام دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر تصریح کرد: در صحبت کردن قوی و در نوشتن ضعیف هستیم که برای مکتوب کردن باید با برنامه ریزی مناسب اقدام شود.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اقدامات زیادی انجام شد و دستاوردهای بزرگی به دست آوردیم که نتوانستیم آن را به سمع و نظر مردم برسانیم که ظلم بزرگی در حق نظام و انقلاب است.

محمد آزاد با اشاره به اینکه کشور در شرایط خاص اقتصادی قرار دارد که به جهت دشمنی‌های دشمنان در قالب‌های مختلف تحریم‌های ناجوانمردانه سبب مشکلات بزرگی شد گفت: دولت به عنوان قوه مجریه وظیفه دارد در این زمینه تلاش کند تا سبب رضایت مردم شود.

وی افزود،: در بحران سیل اخیر که در چندین استان اتفاق افتاد نظام و دولت توانست مدیریت خوب خود را به مردم نشان دهد.

فرماندار رامسر خاطر نشان کرد: در شرایط سخت اقتصادی کارهای بزرگی انجام می‌شود و استاندار معاونین و مدیران کل تلاش زیادی نسبت به انجام پروژه‌ها و حل مشکلات مردم دارند.

وی افزود: اصحاب رسانه به عنوان افرادی هستند که در کنار دستگاه‌های اجرایی در حال خدمت رسانی هستند که باید نهایت استفاده را از آنها ببریم.

رامسر قطب سمینارها و همایش‌ها است

عباس مهدوی مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران با بیان اینکه رامسر قلب سمینارها و همایش‌ها است گفت: فرماندار رامسر کارهای بزرگی انجام داده و روابط عمومی فرمانداری رامسر پیشتاز روابط عمومی‌های استان مازندران است.

وی افزود: فرمانداری رامسر روابط عمومی خوبی دارد و رامسر در صدر روابط عمومی‌های استان مازندران قرار دارد.

مهدوی گفت: روابط عمومی‌ها به توسعه شهرستان کمک کنند و در بخش خبر آن چنان نیازی به روابط عمومی نیست بلکه باید به توسعه رامسر کمک کنند امااز داشته‌ها در رامسر استفاده بهینه نشده است و باید کمک کنیم نگاه‌ها به رامسر متفاوت شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران تصریح کرد: هنوز گزارش خوبی در بخش کشاورزی از گل گاو زبان ندیدم و برگزاری جشنواره‌ها باید سبب درآمدزایی در شهرستان شود.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها خبرها را با روایتی خوب از فرصت‌های خوب شهرستان رامسر معرفی کنند افزود: در سیل اخیر استاندار مازندران کمترین آسیب را دید و از فرصت‌های خوب توسط روابط عمومی‌ها استفاده کردیم و شورای رسانه‌ای دولت نوشت مازندران در بخش اطلاع رسانی سیل بسیار موفق عمل کرد.

مهدوی خاطر نشان کرد: رسانه‌های رامسر هنوز هیچ گزارشی از خواهر خوانده‌های این شهر منتشر نکردند که امیدوارم در آینده تحولاتی در روند اطلاع رسانی ایجاد شود.

کد خبر 4614465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =